Dzisiaj jest poniedziałek, 08 -go marca 2021. Imieniny: Beatyi .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Wynajem - Mieszkania


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1156
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie około 100 m2 do wynajęcia
Oferujemy do wieloletniego wynajmu mieszkanie o powierzchni około 100 m2. Usytuowany na parterze znajdującej się w centrum intersującej kamienicy z XVIII w. lokal o atrakcyjnych wnętrzach krytych sklepieniami kolebkowymi składa się z trzech pomieszczeń oraz łazienki. Mieszkanie jest w stanie do remontu generalnego. W zamian za poniesione koszty remontu mieszkania użytkownik lokalu dostałby umowę na wieloletni, bezpłatny najem do wysokości poniesionych kosztów renowacji lokalu mieszkalnego. Wszelkie szczegóły najmu do uzgodnienia. Cena: 1700,00 zł/msc + media.
Numer oferty: 1133
Cena: 1 700 zł / msc
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie około 120 m2 do wynajęcia
Oferujemy do wynajęcia dobrze położone niedaleko ścisłego centrum miasta mieszkanie o powierzchni około 120 m2. Znajdujący na parterze lokal składa się z czterech pokoi z małym balkonem, kuchni, łazienki, osobnego wc oraz dużego przedpokoju. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. W pokojach na podłodze parkiet lub deski, kuchnia i łazienka w kafelkach, okna nowe, plastikowe. Mieszkanie ogrzewane dwufunkcyjnym piecem gazowym. Mieszkanie częściowo umeblowane. Kuchnia wyposażona w lodówkę i piec z piekarnikiem, w łazience pralka. Wraz z mieszkaniem możliwość korzystania z piwnicy i parkingu na terenie kamienicy. Cena: 1800 zł/msc + media + śmieci. Koszty jednorazowe: kaucja + prowizja dla agencji.
Numer oferty: 660
Cena: 1 800 zł / msc
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie około 70 m2
Posiadamy do wynajęcia dobrze położone niedaleko ścisłego centrum miasta mieszkanie o powierzchni około 70 m2. Usytuowany na pierwszym piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym. W pokojach na podłodze parkiet i panele, kuchnia i łazienka w kafelkach, okna nowe, plastikowe. Mieszkanie ogrzewane dwufunkcyjnym piecem gazowym. Mieszkanie częściowo umeblowane. Kuchnia wyposażona w zabudowę oraz piec z piekarnikiem i lodówkę. Wraz z mieszkaniem możliwość korzystania z piwnicy i parkingu na terenie kamienicy. Cena: 1400 zł/msc + media + śmieci. Koszty jednorazowe: kaucja + prowizja dla agencji.
Numer oferty: 825
Cena: 1 400 zł / msc
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor