Dzisiaj jest niedziela, 09 -go sierpnia 2020. Imieniny: Romana, Ireny .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Wynajem - Mieszkania


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1156
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie około 100 m2 do wynajęcia
Oferujemy do wieloletniego wynajmu mieszkanie o powierzchni około 100 m2. Usytuowany na parterze znajdującej się w centrum intersującej kamienicy z XVIII w. lokal o atrakcyjnych wnętrzach krytych sklepieniami kolebkowymi składa się z trzech pomieszczeń oraz łazienki. Mieszkanie jest w stanie do remontu generalnego. W zamian za poniesione koszty remontu mieszkania użytkownik lokalu dostałby umowę na wieloletni, bezpłatny najem do wysokości poniesionych kosztów renowacji lokalu mieszkalnego. Wszelkie szczegóły najmu do uzgodnienia. Cena: 1700,00 zł/msc + media.
Numer oferty: 1133
Cena: 1 700 zł / msc
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie 84 m2 do wynajęcia
OFERTA WSTRZYMANA! Posiadamy do wynajęcia ładne mieszkanie o powierzchni około 84 m2. Zlokalizowany blisko centrum miasta lokal znajduje się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z balkonem, kuchni ze spiżarką, dwóch łazienek oraz przedpokoju. Mieszkanie w dobrym standardzie. W pokojach parkiet, łazienki i kuchnia w kafelkach, przedpokój wyłożony płytkami. Mieszkanie posiada kuchnię kompletnie umeblowaną i wyposażoną w lodówkę, piec z piekarnikiem oraz zmywarkę. W łazience pralka. Ogrzewanie i ciepłą wodę zapewnia dwufunkcyjny piec gazowy. W mieszkaniu instalacja telefoniczna. Do mieszkania przypisany ogródek z którego można korzystać. Cena: 1300 zł/msc + media + kaucja.
Numer oferty: 1192
Cena: 1 300 zł / msc
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor