Dzisiaj jest niedziela, 26 -go marca 2023. Imieniny: Teodora, Emanuela .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Wynajem - Mieszkania


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1156
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie 72 m2 do wynajęcia
Do wynajęcia dobrze zlokalizowane blisko centrum w ładnym, parkowym otoczeniu mieszkanie o powierzchni 72 m2. Usytuowany na pierwszym piętrze niewielkiego budynku lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc oraz obszernego przedpokoju. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym: w pokojach na podłogach parkiety lub panele, kuchnia i łazienka w kafelkach. Wszystkie okna wymienione na nowe. Mieszkanie częściowo umeblowane. Lokal posiada ogrzewanie miejskie. Do mieszkania przynależy obszerna piwnica o powierzchni 8 m2. Ciepła woda użytkowa pochodzi z elektrycznego ogrzewacza przepływowego. Niedaleko mieszkania sklepy i przystanki komunikacji miejskiej. Cena: 1400 zł/msc + opłaty do administratora budynku + prąd + jednorazowa kaucja + jednorazowa prowizja do agencji nieruchomości. Ostateczna cena i warunki najmu mieszkania do uzgodnienia. OFERTA WSTRZYMANA!
Numer oferty: 1198
Cena: 1 400 zł / msc
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor