Dzisiaj jest czwartek, 22 -go kwietnia 2021. Imieniny: Leona, Łukasza .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Wynajem - Domy


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1155
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - dom 165 m2 do wynajęcia
Oferujemy do wynajmu położony w Cieszynie - Pastwiskach dom jednorodzinny o powierzchni około 165 m2. Budynek piętrowy składa się z pięciu pokoi, dwóch łazienek, kuchni, przedpokoju, dwóch pomieszczeń gospodarczych oraz garażu. Dom znajduje się na działce o powierzchni 250 m2. Budynek kompletnie umeblowany i wyposażony. Dom w dobrym standardzie: łazienki i kuchnia w kafelkach, w pokojach na podłogach wykładzina dywanowa, w przedpokoju podłoga wyłożona płytkami. Okna wymienione na nowe, plastikowe. Nowe drzwi wejściowe. W budynku wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja. Dom ogrzewany piecem gazowym. Cena: 2000 zł/msc + media oraz kaucja jednomiesięczna + prowizja dla agencji.
Numer oferty: 1185
Cena: 2 000 zł / msc
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor