Dzisiaj jest czwartek, 18 -go sierpnia 2022. Imieniny: Laury, Ilony .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Działki


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1152
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć BRENNA - widokowe działki budowlane 22a i 15a
Oferujemy do sprzedania dwie pięknie położone, widokowe działki zlokalizowane w Brennej - Spalonej na stoku góry Równicy. Działki te o powierzchniach 15,03 i 22,04a usytuowane tuż obok siebie znajdują się na zboczu o południowo - wschodnim skłonie. Urokliwe sąsiedztwo zapewnia znajdujący się w bliskim otoczeniu działek oraz na samych działkach las. Dojazd do działek z dwóch stron zapewniają drogi: gruntowa i utwardzona (ostatnie około 100m odcinka droga trawiasta). Dostępne media: prąd, gaz i kanalizacja wymagają doprowadzenia około 100m. Z terenu parceli rozciąga się ładny widok na dolinę Bernnicy, góry Błatnią i Klimczok. Cena za działki: 160 zł/m2.
Numer oferty: 1009
Cena: 240 500
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CHYBIE - trzy działki rolno - budowlane po 26a
Oferujemy do sprzedania trzy ładnie położone w otoczeniu pól i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej działki rolno - budowlane o powierzchni 2613 m2 każda. Działki te sąsiadujące ze sobą posiadają prostokątne kształty. Parcele są usytuowane na płaskim terenie i przylegają do asfaltowej drogi dojazdowej. Media: prąd, woda, gaz w pasie drogowym drogi dojazdowej. Działki znajdują się w odległości około 1,5km od ścisłego centrum Chybia.
Numer oferty: 765
Cena: 117 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka inwestycyjno - budowlana 40,71a
Oferujemy na sprzedaż ładnie położoną na przedmieściach działkę inwestycyjno - budowlaną o powierzchni 40,71 a. Działka ta o prostokątnym kształcie usytuowana jest na lekko pochyłym terenie o południowo - wschodniej wystawie. Z terenu działki rozpościera się ładny widok na góry i okolicę. Sąsiedztwo działki stanowi zabudowa jednorodzinna oraz pola. Dojazd prawie pod samą działkę zapewnia droga o twardej nawierzchni. Z mediów na terenie działki znajduje się kanalizacja a prąd, woda, gaz oraz linia telefoniczna przebiegają niedaleko jej granic. Na działkę są wydane aktualne warunki na 4 domy jednorodzinne. Cena działki do negocjacji.
Numer oferty: 1134
Cena: 529 250
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - znakomicie usytuowana działka budowlana 16a
INTERESUJĄCA NOWOŚĆ! Oferujemy do sprzedaży znakomicie usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 16a. Działka ta zlokalizowana jest w dzielnicy domków jednorodzinnych i posiada bardzo dobry dostęp do mediów i infrastruktury usług społecznych. Wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz telefon leżą na działce lub tuż obok jej granic. Bezpośredni dojazd zapewnia gminna droga asfaltowa. Obok osiedla zlokalizowane są sklepy, przystanki komunikacji miejskiej i regionalnej, szkoła, ośrodek zdrowia. Położenie oferowanej parceli poza centrum daje spokój bez intensywnego ruchu samochodowego w pobliżu oraz bardzo dobry dostęp do terenów zielonych. Gabaryty działki pozwalają na wzniesienie na jej terenie 2 lub 3 budynków mieszkalnych co czyni ją dobrą ofertą inwestycyjną.
Numer oferty: 549
Cena: 246 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - cztery widokowe działki budowlane od 9 do 11,8a
Posiadamy w ofercie sprzedaży cztery ładnie położone na obrzeżach miasta działki budowlane. Działki te o prostokątnych kształtach posiadają powierzchnie: 902, 934, 1056 oraz 1179 m2. Parcele usytuowane są na lekko pochyłym terenie o południowo - wschodniej wystawie. Z terenu działek rozpościera się ładny widok na góry i okolicę. Sąsiedztwo działek stanowi zabudowa jednorodzinna oraz pola. Dojazd w okolice działek zapewnia droga o twardej nawierzchni. Z mediów na działkach znajduje się kanalizacja a prąd, woda, gaz oraz linia telefoniczna przebiegają niedaleko granic działek. Na działki są wydane aktualne warunki. Cena działek do negocjacji. Cena: 130 zł/m2.
Numer oferty: 1193
Cena: 117 260
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka inwestycyjno - budowlana około 1,4ha
Oferujemy do sprzedania duży teren budowlany o powierzchni około 1.4ha. Obszar ten w całości przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Kształt działki pozwala na realizację inwestycji składającej się z 11 - 13 domów jednorodzinnych. Działka posiada korzystną południowo - zachodnią wystawę. Wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz linia telefoniczna są zlokalizowane w pasie drogi dojazdowej do której przylega działka. Z terenu parceli rozciąga się ładny widok na okolicę. Niedaleko działek zlokalizowane są przystanki komunikacji autobusowej, kolejowej oraz sklep. Podana cena ma charakter orientacyjny.
Numer oferty: 1133
Cena: 1 500 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka budowlana 15,3a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1533 m2 zlokalizowanej w rejonie ul. Jastrzębiej. Parcela te o prostokątnym kształcie usytuowana jest na płaskim terenie. Dojazd do działki zapewnia przygotowana, wstępnie utwardzona droga. Media: prąd, woda, gaz oraz kanalizacja usytuowane są w biegu ulicy Jastrzębiej. Najbliższe sąsiedztwo działki stanowi zabudowa jednorodzinna. Na działkę są wydane aktualne warunki zabudowy.
Numer oferty: 1180
Cena: 88 915
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - jedenaście działek budowlanych od 10 do 14a
Zapraszamy do oglądania nowych działek budowalnych zlokalizowanych na przedmieściach Cieszyna. Do sprzedania przeznaczonych jedenaście działek powierzchniach: 4x970 m2, 3x990 m2, 1x958 m2, 2x1292 m2, 1x1370 m2. Parcele te o regularnych prostokątnych kształtach są korzystnie usytuowane na lekko pochyłym terenie o południowo - zachodniej wystawie. Dojazd do działek zapewnia polna droga. Kompletne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz linia telefoniczne w pasie drogowym drogi asfaltowej wymagają doprowadzenia do samych działek. Z terenu działek rozciąga się ładny widok na okolicę. Niedaleko działek zlokalizowane są przystanki komunikacji autobusowej, kolejowej oraz sklep. Istnieje również możliwość kupienia działek o większych powierzchniach. Działki w cenach od 120 do 95 zł/m2. Ostateczna cena i powierzchnie działek mogą ulec jeszcze zmianie. Ceny działek do negocjacji.
Numer oferty: 733
Cena: 95 zł / m2
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka rekreacyjno - budowlana 10a
Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położoną na bliskich przedmieściach działkę rekreacyjno - budowlaną o powierzchni 1008 m2. Działka znajduje się na lekko pochyłym terenie, jest częściowo zadrzewiona. Dojazd do działki zapewnia utwardzona droga. Media: prąd, gaz, kanalizacja na terenie działki. Woda wymaga doprowadzenia do działki. Najbliższe sąsiedztwo działki stanowią tereny zielone oraz zabudowa jednorodzinna. Cena: 60 zł/m2. Istniej jeszcze możliwość dokupienia sąsiedniej działki rekreacyjno - budowlanej o powierzchni 3,6a.
Numer oferty: 720
Cena: 60 500
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć DZIĘGIELÓW - widokowa działka inwestycyjno - budowlana 35a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pięknie położonego w górskiej okolicy, widokowego terenu budowlanego o powierzchni około 35a. Ten przeznaczony pod budownictwo jednorodzinne teren znajduje w urokliwym sąsiedztwie lasów, łąk i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do parceli zapewnia gminna droga asfaltowa. Dostępne media: woda, prąd oraz gaz znajdują się tuż przy działce. Z terenu działki rozciąga się ładny widok na w kierunku Ustronia i góry Równicy. Kształt i powierzchnia działki pozawalają na realizację na jej terenie inwestycji składającej się z 4 - 6 budynków jednorodzinnych.
Numer oferty: 1124
Cena: 475 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć DZIĘGIELÓW - cztery widokowe działki w górach od 8,5 do 9a
Oferujemy do sprzedania cztery pięknie położone w górskiej okolicy widokowe działki budowlane o powierzchniach 2 x około 8,5a i 2x około 9a. Działki te leżące tuż obok siebie znajdują w urokliwym sąsiedztwie lasów, łąk i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do granic działek zapewnia gminna droga asfaltowa. Dostępne media: woda i prąd znajduje się tuż przy działkach, gaz wymaga doprowadzenia do granic parcel. Z terenu działek rozciąga się ładny widok na w kierunku na Ustroń i Równicę.
Numer oferty: 804
Cena: 114 900
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - cztery działki budowlane od 9 do 12,1a
OFERTA WSTRZYMANA! Oferujemy do sprzedania cztery dobrze położone działki budowlane o powierzchniach około 9a, 9,5a, 12a oraz 12,10a. Wszystkie te parcele posiadają regularne prostokątne kształty i znajdują się na płaskim terenie. Dojazd do działek zapewnia asfaltowa oraz utwardzona droga do których działki bezpośrednio przylegają. Uzbrojenie terenu wygląda następująco: prąd i linia telefoniczna usytuowane są bezpośrednio na działkach, woda i gaz niedaleko granic działek. W sąsiedztwie znajduje zabudowa jednorodzinna oraz leśny zagajnik. Na terenie działek stary dom i zabudowania gospodarcze w stanie do wyburzenia. Zaraz obok działek znajduje się przystanek autobusowy. Cena: 56 zł/m2. Ostateczna cena i powierzchnie działek mogą jeszcze ulec zmianom.
Numer oferty: 1158
Cena: 49 900
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - działka inwestycyjno - budowlana 43a
OFERTA WSTRZYMANA! Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położoną na cel inwestycyjny działkę budowalną o powierzchni około 43a. Działka usytuowana jest na płaskim terenie i posiada kształt zbliżony do prostokąta. Bezpośredni dostęp do działki zapewnia asfaltowa droga. Media: prąd, gaz, linia telekomunikacyjna na działce lub tuż obok jej granic. Woda wymaga doprowadzenia do granic parceli. Działka znajduje się w odległości 12 minut jazdy samochodem od centrum Cieszyna. Tuż obok działki usytuowany jest przystanek autobusowy. Kształt działki pozwala na realizację na jej terenie inwestycji budowy 4 - 5 domów jednorodzinnych. Ostateczna cena i powierzchnia działki mogą ulec niewielkiej korekcie.
Numer oferty: 1161
Cena: 240 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć ISTEBNA - widokowa działka budowlana 22a na dwa domy
Bardzo ładnie położona na południowym stoku Złotego Gronia działka budowlana blisko centrum Istebnej w zacisznym osłoniętym drzewami miejscu z rozległą panoramą Beskidów. Działka jest o regularnym prostokątnym kształcie z terenem równomiernie opadającym w kierunku południowo-zachodnim. Zlokalizowana w sąsiedztwie domów mieszkalnych i niedaleko głównej drogi przez wieś. W niewielkiej odległości urząd, kościół, szkoła, sklepy, restauracje czy rozliczne atrakcje turystyczne oraz górskie szlaki piesze i stoki narciarskie. Kanalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie działki. Prąd oraz woda wymagają doprowdzenia do działki. Dojazd do działki gminną drogą utwardzoną prawie aż pod samą działkę. Istnieje możliwość wykonania drugiego wjazdu z innej strony. Działka z uwagi na swój kształt i możliwość dojazdu z dwóch stron nadaje się do pod budowę dwóch domów jednorodzinnych. Cena działki do negocjacji.
Numer oferty: 1201
Cena: 198 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć JASTRZĘBIE - ZDRÓJ POCHWACIE - działka rolno - budowlana 32,40a
Posiadamy do sprzedaży działkę rolno - budowlaną o powierzchni 3240 m2. Położona w lekko falistym krajobrazie cichej dzielnicy Jastrzębia z rozproszoną zabudową mieszkalną. Teren działki jest płaski na rzucie wydłużonego prostokąta. Wszystkie media dostępne są w bezpośrednim sąsiedztwie a linia elektryczna przebiega przez działkę. W otoczeniu działki pola, lasy i zabudowa jednorodzinna. Parcela ma dostęp do drogi asfaltowej dobrze skomunikowanej z centrum i drogami wyjazdowymi z miasta. Działka stanowi bardzo atrakcyjną nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą jak i bliźniaczą.
Numer oferty: 1094
Cena: 46 zł / m2
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KACZYCE - działka rolno -budowlana 64a
OFERTA WSTRZYMANA! Posiadamy w ofercie ładnie położoną działkę rolno - budowlaną o powierzchni 64a. Działka płaska posiada kształt wydłużonego prostokąta. Bezpośredni dojazd do parceli zapewnia asfaltowa droga. Działka posiada kompletne uzbrojenie w media: prąd, wodę, gaz, kanalizację oraz telefon które znajdują się na działce lub w pasie drogowym ulicy dojazdowej. Najbliższe otoczenie działki stanowi rozproszona zabudowa jednorodzinna, pola i lasy.
Numer oferty: 1187
Cena: 129 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE WIELKIE - działka rolno - budowlana 52a
Posiadamy w ofercie działkę rolno - budowlaną o powierzchni około 52a. Działka ta malowniczo usytuowana na lekko falistym terenie w otoczeniu pól i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej posiada regularny prostokątny kształt. Dojazd w okolice parceli zapewnia asfaltowa, gminna droga o małym natężeniu ruchu. Ostatnie 40m dojazdu do działki wymaga zbudowania drogi gdyż działka leży w drugiej linii zabudowy. Wszystkie dostępne media: prąd, woda, gaz oraz telefon znajdują się tuż obok działek w pasie drogowym ulicy dojazdowej. Działka ta jest idealną propozycją dla szukających ciszy i spokoju w wiejskim otoczeniu a jednocześnie z dobrym dojazdem do Cieszyna. Ostateczne powierzchnia działki i jej cena mogą ulec zmianie.
Numer oferty: 1069
Cena: 149 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE WIELKIE - działki budowlane 2 x 10a i 1 x 12a
Oferujemy do sprzedania trzy działki budowlane o powierzchniach: dwie parcele po około 10a i jedna około 12a. Usytuowane w ładnej, spokojnej, wiejskiej okolicy w otoczeniu pól i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej działki znajdują się na łagodnym, falistym terenie. Działki posiadają regularne, prostokątne kształty. Parcele przylegają bezpośrednio do asfaltowej drogi gminnej o małym natężeniu ruchu zapewniającej dojazd. Wszystkie dostępne media: prąd, woda, gaz oraz telefon znajdują się tuż obok działek w pasie drogowym ulicy dojazdowej. Działki te są idealną propozycją dla szukających ciszy i spokoju w wiejskim otoczeniu a jednocześnie z dobrym dojazdem do Cieszyna. Istnieje też możliwość kupna działki 19a. Ostateczne powierzchnie działek oraz ich ceny mogą ulec zmianie.
Numer oferty: 759
Cena: 85 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE WIELKIE - malownicza działka budowlana 28a
Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną na wsi w sąsiedztwie lasu i w otoczeniu rozproszonej zabudowy jednorodzinnej działkę budowlaną o powierzchni 28a. Działka położona jest w odległości niecałego kilometra od centrum wsi, a z jej terenu rozciąga się ładny widok na pałac w Kończycach Wielkich. Działka ta posiada prostokątny kształt i jest usytuowana na lekko pochyłym terenie. Dojazd do działki zapewnia utwardzona droga. Media: prąd i woda znajdują się bezpośrednio na działce, gaz zaraz obok nieruchomości.
Numer oferty: 1197
Cena: 164 800
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE WIELKIE - działka budowlana 12,91a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowalnej o powierzchni 12,91a. Parcela ta o regularnym prostokątnym kształcie usytuowana jest na płaskim terenie w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodznnej. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia utwardzona droga. Dostępne media: prąd, woda oraz gaz znajdują się w pasie drogowym drogi dojazdowej do działki.
Numer oferty: 978
Cena: 76 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE WIELKIE - działka inwestycyjno - budowlana około 85a
Polecamy do sprzedania dobrze zlokalizowaną w ładnym, wiejskim otoczeniu działkę inwestycyjną pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni około 8500 m2. Działka o regularnym kształcie usytuowana jest na lekko falistym terenie. Parcela posiada bezpośredni dojazd gminną drogą asfaltową. Wszystkie dostępne media: prąd, woda, gaz i telefon zlokalizowane są tuż przy granicy działki w pasie drogowym. Działka jest korzystnie usytuowana w odległości około 1 km od centrum Hażlacha oraz około 13 minut jazdy samochodem od centrum Cieszyna. Obszar budowalny działki stanowi około 49a, pozostała ziemia to teren rolny. Ostateczna powierzchnia działki oraz jej cena może ulec niewielkiej zmianie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Numer oferty: 1128
Cena: 429 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana 30a
Oferujemy do sprzedania działkę inwestycyjno - budowlaną o powierzchni około 30a. Działka o regularnym kształcie prostokąta usytuowana jest na płaskim terenie w otoczeniu pól i rozproszonej zabudowy. Parcela posiada bezpośredni dojazd asfaltową drogą a wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja i telefon znajdują się tuż przy granicy działki. Kształt o powierzchnia działki pozwalają na budowę na niej 3 - 4 domów jednorodzinnych. Działka położona jest w odległości około 0,7 km od centrum Marklowic Górnych i 2,5km od centrum Zebrzydowic. Ostateczna cena i powierzchnia działki mogą ulec jeszcze niewielkiej korekcie.
Numer oferty: 1169
Cena: 255 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - dwie działki budowlane 11,27 i 11,16a
Posiadamy w ofercie dwie ładnie położone w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej w wiejskiej okolicy działki budowalne o powierzchniach 1127 i 1116 m2. Działki te o regularnych, prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie. Bezpośredni dojazd do działek zapewnia droga o twardej nawierzchni. Wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja są usytuowane na działkach lub zaraz obok nich w pasie drogi dojazdowej. Teren działek częściowo ogrodzony. Dodatkowym autem działek jest położenie niedaleko centrum miejscowości i dobre skomunikowanie z Zebrzydowicami oraz Jastrzębiem Zdrojem.
Numer oferty: 1039
Cena: 102 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka rolno - budowlana około 50a
Posiadamy w ofercie ładnie położoną w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy działkę rolno - budowlaną o powierzchni około 50a. Działka płaska o regularnym kształcie wydłużonego prostokąta posiada bezpośredni, obustronny dojazd asfaltową drogą. Media: prąd, woda oraz gaz tuż przy granicy działki w drogach dojazdowych. Z terenu parceli rozciąga się ładny widok na okolicę.
Numer oferty: 1199
Cena: 104 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka usługowo - budowlana 37a
Posiadamy w ofercie działkę usługowo - budowlaną o powierzchni około 37a. Działka ta posiada regularny, zbliżony do prostokąta kształt. Działka płaska posiada bezpośredni dojazd gminną drogą asfaltową. Kształt działki umożliwia jej podział na mniejsze parcele. Kompletne uzbrojenia: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telefon przebiega w pasie drogowym drogi dojazdowej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działkę obejmują następujące zapisy: podstawowe - zabudowa usługowa uzupełniające - możliwość wydzielenia terenów dla lokalizacji obiektów obsługi pojazdów samochodowych, lokalizację mieszkań funkcyjnych w budynkach podstawowego przeznaczenia terenów pod warunkiem, że ich powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż 30 % powierzchni użytkowej budynku, w którym są zlokalizowane. Cena: 68 zł/m2
Numer oferty: 1185
Cena: 254 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - trzy działki budowlane po około 10a
Oferujemy do sprzedania trzy dobrze położone w wiejskiej okolicy działki budowlane o powierzchni około 10a każda. Działki te o prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie. Bezpośredni dojazd do działek zapewnia asfaltowa oraz utwardzona droga. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz telefon znajdują się tuż obok granic działek w pasie drogi dojazdowej. Cena: 85 zł/m2. Ostateczna cena i powierzchnie działek mogą ulec zmianom.
Numer oferty: 1062
Cena: 85 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana około 67a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej, około 67a działki inwestycyjnej przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka ta posiada regularny, prostokątny kształt i jest usytuowana na płaskim terenie. Dojazd do działki z dwóch stron zapewniają asfaltowa oraz utwardzona droga. Wszystkie dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz linia telefoniczna znajdują się tuż obok granic działki. Część parceli przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne ma powierzchnię około 30a pozwala na wzniesienie na niej 3 - 4 budynków jednorodzinnych. Pozostałe 37a działki ma charakter usługowo - budowlany i według planu miejscowego można tam wznieść: przeznaczenie podstawowe - zabudowa usługowa uzupełniające - możliwość wydzielenia terenów dla lokalizacji obiektów obsługi pojazdów samochodowych, lokalizację mieszkań funkcyjnych w budynkach podstawowego przeznaczenia terenów pod warunkiem, że ich powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż 30 % powierzchni użytkowej budynku, w którym są zlokalizowane. Działka ta jest korzystnie położona jest w odległości około 0,7 km od centrum Marklowic Górnych i 2,5km od centrum Zebrzydowic.
Numer oferty: 1188
Cena: 509 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARLKOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana 22,43a
Posiadamy w ofercie dobrze położoną w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej w wiejskiej okolicy działkę inwestycyjną pod budownictwo jednorodzinne o powierzchni 22,43a. Działka ta posiada korzystny kształt prostokąta i jest usytuowana na płaskim terenie. Kształt parceli umożliwia postawienie na jej terenie 3 - 4 domów jednorodzinnych. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia droga o twardej nawierzchni. Wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja są usytuowane na działce lub zaraz obok niej w pasie drogi dojazdowej. Teren działki częściowo ogrodzony. Dodatkowym autem działki jest położenie niedaleko centrum miejscowości i Zebrzydowic oraz dobre skomunikowanie z Jastrzębiem Zdrojem.
Numer oferty: 788
Cena: 204 200
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1198
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1195
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1171
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1120
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor