Dzisiaj jest czwartek, 18 -go kwietnia 2024. Imieniny: Bogusławy Bogumiły .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Działki


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1152
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działki budowlane od około 16 do 32a
NOWOŚĆ! Dobrze położone na przedmieściach w cichej, spokojnej okolicy widokowe działki budowlane o powierzchniach od około 16 do 32a. Działki te o regularnych kształtach prostokąta usytuowane są na pochyłym terenie o zachodniej wystawie. Dojazd do granic działek zapewnia utwardzona droga. Media: prąd i gaz doprowadzone do granic działek. Do części działek media oraz droga dojazdowa wymagają doprowadzenia. Atutem działek jest ich widokowe położenie z ładną panoramą na czeską stronę, sąsiedztwo lasu, pól oraz rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. W odległości około 0,5km od działek usytuowane są przystanki komunikacji publicznej. Ceny działek: 49, 54, 59, 64, 69 zł/m2. Ostateczne ceny i powierzchnie działek mogą ulec korekcie.
Numer oferty: 759
Cena: 49 zł / m2
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - ładne działki budowlane od około 8a
NOWOŚĆ! Pięć ładnie położonych działek budowlanych o powierzchniach: 8.0a, 8.5a, 9.2a, 9.6a oraz 10.3a usytuowane w widokowym miejscu Cieszyna z dobrym dojazdem do centrum miasta. Działki te prostokątnych kształtach usytuowane są na lekkim stoku o zachodniej wystawie. Dojazd do działek zapewnia gminna droga asfaltowa. Media: prąd, gaz, kanalizacja, linia telefoniczna tuż przy działkach, woda do doprowadzenia. Z terenu działek rozpościera się ładny widok na okolicę. Dobrą komunikację z centrum miasta zapewniają pobliskie przystanki komunikacji publicznej. Sprzedawane działki są przeznaczone do wydzielenia i ostateczna cena i powierzchnie działek mogą jeszcze ulec zmianom. Ceny działek: 114 zł/m2 i 92 zł/m2.
Numer oferty: 1158
Cena: 84 640
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - deweloperska działka budowlana 1,6ha
NOWOŚĆ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dobrze położnej na przedmieściach w sąsiedztwie lasu, widokowej działki budowlanej o powierzchni 15 892 m2. Działka o regularnym, prostokątnym kształcie usytuowana jest na pochyłym terenie o zachodniej wystawie. Dojazd do granic działki zapewnia utwardzona droga. Media: prąd i gaz doprowadzone w pobliże granicy działki. Obszar i kształt działki pozwalają inwestycję deweloperską budowy około 10 domów jednorodzinnych. W odległości około 0,5km od działki znajdują się przystanki komunikacji publicznej.
Numer oferty: 1021
Cena: 53 zł / m2
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka budowlano - rekreacyjna 10a z domkiem
Nowość w naszej ofercie. Ładnie położona na przedmieściach w cichej, spokojnej okolicy działka budowlano - rekreacyjna z murowanym domkiem letniskowym 28m2. Działka o prostokątnym kształcie ma powierzchnię 1000 m2 i usytuowana jest na lekko pochyłym terenie. Parcela w całości ogrodzona i ładnie zagospodarowana sadem owocowym i nasadzeniami roślinnymi. Murowany, bardzo dobrze utrzymany domek znajdujący się na działce składa się z jednego pokoju, kuchni, miejsca na łazienkę, pomieszczenia gospodarczego. W budynku prąd elektryczny, woda ze studni, kanalizacja możliwa do udrożnienia. Budynek po remoncie w marcu 2023 r. Gaz przebiega tuż obok działki. Na działce znajduje się dodatkowy budynek gospodarczy. Bezpośredni dojazd posesji zapewnia utwardzona droga. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 1009
Cena: 228 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka rekreacyjno - budowlana 10,08a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki rekreacyjno - budowlanej o powierzchni 1008 m2. Działka o prostokątnym kształcie ma korzystną lokalizację na przedmieściach i jednocześnie w odległości 2km od rynku. Parcela jest z trzech stron ogrodzona. Bezpośredni dojazd zapewnia utwardzona droga. Działa w dużym stopniu uzbrojona. Na działce lub tuż obok niej znajdują się prąd, gaz, kanalizacja. Woda wymaga doprowadzenia. W pobliżu działki przystanek komunikacji miejskiej. Plan zagospodarowania przestrzennego pozwala na wybudowanie na działce domu rekreacyjnego.
Numer oferty: 1161
Cena: 70 zł / m2
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć DZIĘGIELÓW - dwie ładne 9a działki w górach
Oferujemy do sprzedania dwie ładnie położone w górskiej okolicy działki budowlane o powierzchni 9a każda. Działki posiadają regularne, prostokątne kształty, położone są tuż obok siebie w urokliwym sąsiedztwie lasów, łąk i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do granic działek zapewnia gminna droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz i prąd znajduje się tuż przy działkach. Działki są częściowo ogrodzone.
Numer oferty: 804
Cena: 126 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - cztery działki budowlane od 7 do 10a
Interesująca nowość w naszej ofercie składająca się z czterech położonych obok siebie działek budowlanych o powierzchniach: 692 m2, 880 m2, 947 m2 oraz 998 m2. Wszystkie działki mają prostokątne kształty i są usytuowane na płaskim terenie. Bezpośredni dojazd do wszystkich działek zapewnia asfaltowa droga. Uzbrojenie parcel wygląda następująco: prąd i linia telefoniczna są usytuowane bezpośrednio na działkach, woda i gaz wymaga doprowadzenia do działek. Sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna oraz leśny zagajnik. Zaraz obok działek znajduje się przystanek autobusowy zapewniający dobrą komunikację w kierunku Cieszyna i Zebrzydowic. Cena działek: 74 zł/m2. Istniej jeszcze możliwość dokupienia terenu budowlanego obok oferowanych działek na warunkach do uzgodnienia.
Numer oferty: 1069
Cena: 51 200
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - las o powierzchni 1,15ha
Oferujemy do sprzedania las o powierzchni około 1,15 ha. Las znajduje się na falistym terenie. W środku działki leśnej stary, nieużytkowany staw. Działka porośnięta jest głównie drzewami liściastymi. Dojazd do lasu zapewnia utwardzona droga. Przez działkę przechodzi linia elektryczna. Ostateczna powierzchnia i cena działki leśnej mogą ulec zmianie. Do działki można też dokupić teren budowalny o powierzchni około 74a.
Numer oferty: 981
Cena: 144 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - działka inwestycyjno - budowlana około 74a
Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położoną działkę budowlano - inwestycyjną o powierzchni około 74a. Działka ta o prostokątnym kształcie znajduje się na płaskim terenie. Dojazd do działki jest zapewniony z dwóch stron drogami asfaltową oraz utwardzoną. Media: prąd, linia telefoniczna na działce, woda oraz gaz obok granic działki. Działka częściowo porośnięta zagajnikiem leśnym. Kształt i powierzchnia działki 90a pozwalają na budowę na jej terenie osiedla składającego się z minimum 7 wolnostojących domów jednorodzinnych lub większej ich ilości w przypadku zabudowy bliźniaczej lub szeregowej. Ostateczna powierzchnia i cena działki 74a może jeszcze ulec zmianie.
Numer oferty: 1139
Cena: 435 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - trzy działki budowlane od 10 do 12,5a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży trzech znajdujących się obok siebie działek budowlanych o powierzchniach około 12,5, 11 i 10a. Działki o prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie. Dojazd do pierwszej działki zapewnia utwardzona droga, do pozostałych parcel droga jest wytyczona, wymaga utwardzenia. Uzbrojenie w media: prąd i gaz tuż przy granicy działek, woda i linia telekomunikacyjna wymagają doprowadzenia. Działki są usytuowane obok lasu. Blisko działek znajduje się przystanek autobusowy zapewniający dogodny dojazd w kierunku Cieszyna i Zebrzydowic. Charakter tych parcel czyni je ciekawą propozycją pod inwestycje pod budowę kliku domów jednorodzinnych lub jako ładny teren pod budowę rezydencji w leśnym otoczeniu. Ostateczna powierzchnia i cena działek mogą ostatecznie ulec zmianie. Na terenie działek znajduje się stary dom do wyburzenia. Cena działek: 71 zł/m2. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego terenu budowlanego w cenie i warunkach do uzgodnienia.
Numer oferty: 1097
Cena: 71 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KACZYCE - działka budowlano - siedliskowa 20,76a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży ładnie położonej z widokiem na góry w otoczeniu pól uprawnych działki budowlano - siedliskowej o powierzchni 2076 m2. Działka ta jest płaska i posiada regularny, prostokątny kształt. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia gminna droga asfaltowa. Działka praktycznie w pełni uzbrojona w media: prąd i gaz na działce, woda i sieć telefoniczna w drodze, kanalizacja około 50m od działki. Niedaleko działki znajdują się przystanki autobusowe. Cena i warunki kupna nieruchomości do uzgodnienia. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 765
Cena: 88 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana 21a
Oferujemy do sprzedania dobrze zlokalizowaną działkę inwestycyjno - budowlaną o powierzchni około 21a. Działka o regularnym kształcie prostokąta usytuowana jest na płaskim terenie w otoczeniu pól i rozproszonej zabudowy. Parcela posiada bezpośredni dojazd utwardzoną drogą a wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja i telefon znajdują się blisko granicy działki. Kształt o powierzchnia działki pozwalają na budowę na niej 2 - 3 domów jednorodzinnych. Działka położona jest w odległości około 0,7 km od centrum Marklowic Górnych i 2,5km od centrum Zebrzydowic. Ostateczna cena i powierzchnia działki mogą ulec jeszcze niewielkiej korekcie.
Numer oferty: 1169
Cena: 185 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka usługowo - budowlana 37,77a
Posiadamy w ofercie działkę usługowo - budowlaną o powierzchni około 37,77a. Działka ta posiada regularny, zbliżony do prostokąta kształt. Działka płaska posiada bezpośredni dojazd gminną drogą asfaltową. Kształt działki umożliwia jej podział na mniejsze parcele. Kompletne uzbrojenia: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telefon przebiega w pasie drogowym drogi dojazdowej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działkę obejmują następujące zapisy: podstawowe - zabudowa usługowa uzupełniające - możliwość wydzielenia terenów dla lokalizacji obiektów obsługi pojazdów samochodowych, lokalizację mieszkań funkcyjnych w budynkach podstawowego przeznaczenia terenów pod warunkiem, że ich powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż 30 % powierzchni użytkowej budynku, w którym są zlokalizowane.
Numer oferty: 1124
Cena: 272 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - dwie działki 11,15a i 11,35a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch dobrze położonych w wiejskiej okolicy działek budowlanych o powierzchni 11,15a i 11,35a każda. Działki te o regularnych, prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie otoczeniu rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do działek zapewnia utwardzona droga. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz telefon znajdują tuż przy działkach lub w pasie drogi dojazdowej. Działka 11,15a - 112 600 zł, 11,35a - 114 600 zł. Ostateczna cena i warunki sprzedaży działek do uzgodnienia.
Numer oferty: 1171
Cena: 112 600
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana około 60a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej, około 60a działki inwestycyjnej przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka ta posiada regularny, prostokątny kształt i jest usytuowana na płaskim terenie. Dojazd do działki z dwóch stron zapewniają asfaltowa oraz utwardzona droga. Wszystkie dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz linia telefoniczna znajdują się tuż obok granic działki. Część parceli przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne ma powierzchnię około 21a pozwala na wzniesienie na niej 2 - 3 budynków jednorodzinnych. Pozostałe 37,77a działki ma charakter usługowo - budowlany i według planu miejscowego można tam wznieść: przeznaczenie podstawowe - zabudowa usługowa uzupełniające - możliwość wydzielenia terenów dla lokalizacji obiektów obsługi pojazdów samochodowych, lokalizację mieszkań funkcyjnych w budynkach podstawowego przeznaczenia terenów pod warunkiem, że ich powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż 30 % powierzchni użytkowej budynku, w którym są zlokalizowane. Działka ta jest korzystnie położona jest w odległości około 0,7 km od centrum Marklowic Górnych i 2,5km od centrum Zebrzydowic.
Numer oferty: 1188
Cena: 499 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć POGWIZDÓW - atrakcyjna działka budowlana 9,98a
OFERTA WSTRZYMANA! Co prawda to Pogwizdów, a nie Puńców ale działka niemal tak samo atrakcyjna, tylko tego bezpośredniego widoku na góry nieco brak. A tak poza tym to działka posiada same atuty. A są to: powierzchnia 998 m2, prostokątny kształt, całkowicie płaska, bezpośrednie położenie przy gminnej drodze asfaltowej zapewniającej dojazd, wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja na działce lub tuż przy niej że niemal samemu można przyłącze łopatą wykopać : -) A do tego wszędzie (prawie) blisko: do autobusu 400m, do sklepu i kościoła 800m, do szkoły 600m. Sąsiedztwo to domki jednorodzinne, pola, cisza i spokój jak na wsi przystało. By się przekonać czy tak jest zapraszam na prezentację!
Numer oferty: 1187
Cena: 119 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć POGWIZDÓW - ładna działka budowlana 10,46a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze położonej działki budowlanej o powierzchni 1046 m2. Parcela o regularnym, prostokątnym kształcie usytuowana jest na płaskim terenie. Bezpośrednie otoczenie działki stanowią pola oraz zabudowa jednorodzinna o bardziej rozproszonym charakterze. Dojazd do działki zapewnia gminna droga asfaltowa. Media: prąd na działce, woda, gaz, kanalizacja do doprowadzenia około 60m.
Numer oferty: 1120
Cena: 72 990
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć WISŁA - atrakcyjnie usytuowana działka 75a
Polecamy do objerzenia atrakcyjnie usytuowaną tuż obok ośrodka narciarskiego Wisła Nowa Osada działkę o powierzchni 7504 m2. Działka posiada kształt zbliżony do prostokąta. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia droga o twardej nawierzchni. Blisko granic działki przebiegają linie energetyczna, telefoniczna oraz gazociąg. Działka w planie zagospodarowania ma następujące przeznaczenie: US1 (tereny sportu i rekreacji z zabudową kubaturową) oraz ZL (teren lasów i zadrzewień). Link do szczegółowych zapisów planu: https://rastry.gison.pl/mpzp-public/wisla/uchwaly/U_2014_598_XXXVIII.pdf Ostateczna cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia.
Numer oferty: 720
Cena: 1 876 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1198
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1194
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1195
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1197
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1193
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1199
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1201
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor