Dzisiaj jest wtorek, 26 -go września 2023. Imieniny: Cypriana, Justyny .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Działki


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1152
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka budowlana 15,3a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1533 m2 zlokalizowanej w rejonie ul. Jastrzębiej. Parcela te o prostokątnym kształcie usytuowana jest na płaskim terenie. Dojazd do działki zapewnia przygotowana, wstępnie utwardzona droga. Media: prąd, woda, gaz oraz kanalizacja usytuowane są w biegu ulicy Jastrzębiej. Najbliższe sąsiedztwo działki stanowi zabudowa jednorodzinna. Na działkę są wydane aktualne warunki zabudowy.
Numer oferty: 1180
Cena: 88 915
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka rekreacyjno - budowlana 10a
Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położoną na bliskich przedmieściach działkę rekreacyjno - budowlaną o powierzchni 1008 m2. Działka znajduje się na lekko pochyłym terenie, jest częściowo zadrzewiona. Dojazd do działki zapewnia utwardzona droga. Media: prąd, gaz, kanalizacja na terenie działki. Woda wymaga doprowadzenia do działki. Najbliższe sąsiedztwo działki stanowią tereny zielone oraz zabudowa jednorodzinna. Cena: 60 zł/m2. Istniej jeszcze możliwość dokupienia sąsiedniej działki rekreacyjno - budowlanej o powierzchni 3,6a.
Numer oferty: 720
Cena: 60 500
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka budowlano - rekreacyjna 10a z domkiem
Nowość w naszej ofercie. Ładnie położona na przedmieściach w cichej, spokojnej okolicy działka budowlano - rekreacyjna z murowanym domkiem letniskowym 28m2. Działka o prostokątnym kształcie ma powierzchnię 1000 m2 i usytuowana jest na lekko pochyłym terenie. Parcela w całości ogrodzona i ładnie zagospodarowana sadem owocowym i nasadzeniami roślinnymi. Murowany, bardzo dobrze utrzymany domek znajdujący się na działce składa się z jednego pokoju, kuchni, miejsca na łazienkę, pomieszczenia gospodarczego. W budynku prąd elektryczny, woda ze studni, kanalizacja możliwa do udrożnienia. Budynek po remoncie w marcu 2023 r. Gaz przebiega tuż obok działki. Na działce znajduje się dodatkowy budynek gospodarczy. Bezpośredni dojazd posesji zapewnia utwardzona droga. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 1009
Cena: 228 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć DZIĘGIELÓW - dwie ładne 9a działki w górach
Oferujemy do sprzedania dwie ładnie położone w górskiej okolicy działki budowlane o powierzchni 9a każda. Działki posiadają regularne, prostokątne kształty, położone są tuż obok siebie w urokliwym sąsiedztwie lasów, łąk i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do granic działek zapewnia gminna droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz i prąd znajduje się tuż przy działkach. Działki są częściowo ogrodzone.
Numer oferty: 804
Cena: 126 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - cztery działki budowlane od 7 do 10a
Interesująca nowość w naszej ofercie składająca się z czterech położonych obok siebie działek budowlanych o powierzchniach: 692 m2, 880 m2, 947 m2 oraz 998 m2. Wszystkie działki mają prostokątne kształty i są usytuowane na płaskim terenie. Bezpośredni dojazd do wszystkich działek zapewnia asfaltowa droga. Uzbrojenie parcel wygląda następująco: prąd i linia telefoniczna są usytuowane bezpośrednio na działkach, woda i gaz wymaga doprowadzenia do działek. Sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna oraz leśny zagajnik. Zaraz obok działek znajduje się przystanek autobusowy zapewniający dobrą komunikację w kierunku Cieszyna i Zebrzydowic. Cena działek: 74 zł/m2. Istniej jeszcze możliwość dokupienia terenu budowlanego obok oferowanych działek na warunkach do uzgodnienia.
Numer oferty: 1069
Cena: 51 200
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - las o powierzchni 1,15ha
Oferujemy do sprzedania las o powierzchni około 1,15 ha. Las znajduje się na falistym terenie. W środku działki leśnej stary, nieużytkowany staw. Działka porośnięta jest głównie drzewami liściastymi. dojazd do lasu zapewnia utwardzona droga. Przez działkę przechodzi linia elektryczna. Ostateczna powierzchnia i cena działki leśnej mogą ulec zmianie. Do działki można też dokupić teren budowalny o powierzchni 90a lub 52a.
Numer oferty: 981
Cena: 144 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - trzy działki budowlane od 10 do 12,5a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży trzech znajdujących się obok siebie działek budowlanych o powierzchniach około 12,5, 11 i 10a. Działki o prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie. Dojazd do pierwszej działki zapewnia utwardzona droga, do pozostałych parcel droga jest wytyczona, wymaga utwardzenia. Uzbrojenie w media: prąd i gaz tuż przy granicy działek, woda i linia telekomunikacyjna wymagają doprowadzenia. Działki są usytuowane obok lasu. Blisko działek znajduje się przystanek autobusowy zapewniający dogodny dojazd w kierunku Cieszyna i Zebrzydowic. Charakter tych parcel czyni je ciekawą propozycją pod inwestycje pod budowę kliku domów jednorodzinnych lub jako ładny teren pod budowę rezydencji w leśnym otoczeniu. Ostateczna powierzchnia i cena działek mogą ostatecznie ulec zmianie. Na terenie działek znajduje się stary dom do wyburzenia. Cena działek: 71 zł/m2. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego terenu budowlanego w cenie i warunkach do uzgodnienia.
Numer oferty: 1097
Cena: 71 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć JASTRZĘBIE - ZDRÓJ POCHWACIE - działka rolno - budowlana 32,40a
Posiadamy do sprzedaży działkę rolno - budowlaną o powierzchni 3240 m2. Położona w lekko falistym krajobrazie cichej dzielnicy Jastrzębia z rozproszoną zabudową mieszkalną. Teren działki jest płaski na rzucie wydłużonego prostokąta. Wszystkie media dostępne są w bezpośrednim sąsiedztwie a linia elektryczna przebiega przez działkę. W otoczeniu działki pola, lasy i zabudowa jednorodzinna. Parcela ma dostęp do drogi asfaltowej dobrze skomunikowanej z centrum i drogami wyjazdowymi z miasta. Działka stanowi bardzo atrakcyjną nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą jak i bliźniaczą.
Numer oferty: 1094
Cena: 46 zł / m2
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KACZYCE - działka budowlano - siedliskowa 20,76a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży ładnie położonej z widokiem na góry w otoczeniu pól uprawnych działki budowlano - siedliskowej o powierzchni 2076 m2. Działka ta jest płaska i posiada regularny, prostokątny kształt. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia gminna droga asfaltowa. Działka praktycznie w pełni uzbrojona w media: prąd i gaz na działce, woda i sieć telefoniczna w drodze, kanalizacja około 50m od działki. Niedaleko działki znajdują się przystanki autobusowe. Cena i warunki kupna nieruchomości do uzgodnienia. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 765
Cena: 88 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE WIELKIE - działka budowlana 12,91 a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży usytuowanej w cichej ,spokojnej okolicy działki budowalnej o powierzchni 1291 m2. Parcela ta o regularnym prostokątnym kształcie usytuowana jest na płaskim terenie w sąsiedztwie pól i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia utwardzona droga. Dostępne media: prąd, woda oraz gaz znajdują się w pasie drogowym drogi dojazdowej do działki.
Numer oferty: 1134
Cena: 68 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE WIELKIE - malownicza działka budowlana 28a
Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną na wsi w sąsiedztwie lasu i w otoczeniu rozproszonej zabudowy jednorodzinnej działkę budowlaną o powierzchni 28a. Działka położona jest w odległości niecałego kilometra od centrum wsi, a z jej terenu rozciąga się ładny widok na pałac w Kończycach Wielkich. Działka ta posiada prostokątny kształt i jest usytuowana na lekko pochyłym terenie. Dojazd do działki zapewnia utwardzona droga. Media: prąd i woda znajdują się bezpośrednio na działce, gaz zaraz obok nieruchomości.
Numer oferty: 1197
Cena: 164 800
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana 21a
Oferujemy do sprzedania dobrze zlokalizowaną działkę inwestycyjno - budowlaną o powierzchni około 21a. Działka o regularnym kształcie prostokąta usytuowana jest na płaskim terenie w otoczeniu pól i rozproszonej zabudowy. Parcela posiada bezpośredni dojazd utwardzoną drogą a wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja i telefon znajdują się blisko granicy działki. Kształt o powierzchnia działki pozwalają na budowę na niej 2 - 3 domów jednorodzinnych. Działka położona jest w odległości około 0,7 km od centrum Marklowic Górnych i 2,5km od centrum Zebrzydowic. Ostateczna cena i powierzchnia działki mogą ulec jeszcze niewielkiej korekcie.
Numer oferty: 1169
Cena: 185 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka usługowo - budowlana 37,77a
Posiadamy w ofercie działkę usługowo - budowlaną o powierzchni około 37,77a. Działka ta posiada regularny, zbliżony do prostokąta kształt. Działka płaska posiada bezpośredni dojazd gminną drogą asfaltową. Kształt działki umożliwia jej podział na mniejsze parcele. Kompletne uzbrojenia: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telefon przebiega w pasie drogowym drogi dojazdowej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działkę obejmują następujące zapisy: podstawowe - zabudowa usługowa uzupełniające - możliwość wydzielenia terenów dla lokalizacji obiektów obsługi pojazdów samochodowych, lokalizację mieszkań funkcyjnych w budynkach podstawowego przeznaczenia terenów pod warunkiem, że ich powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż 30 % powierzchni użytkowej budynku, w którym są zlokalizowane.
Numer oferty: 1124
Cena: 272 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - dwie działki budowlane 11,27 i 11,16a
Posiadamy w ofercie dwie ładnie położone w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej w wiejskiej okolicy działki budowalne o powierzchniach 1127 i 1116 m2. Działki te o regularnych, prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie. Bezpośredni dojazd do działek zapewnia droga o twardej nawierzchni. Wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja są usytuowane na działkach lub zaraz obok nich w pasie drogi dojazdowej. Teren działek częściowo ogrodzony. Dodatkowym autem działek jest położenie niedaleko centrum miejscowości i dobre skomunikowanie z Zebrzydowicami oraz Jastrzębiem Zdrojem.
Numer oferty: 1039
Cena: 114 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - dwie działki 11,15a i 11,35a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch dobrze położonych w wiejskiej okolicy działek budowlanych o powierzchni 11,15a i 11,35a każda. Działki te o regularnych, prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie otoczeniu rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do działek zapewnia utwardzona droga. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz telefon znajdują tuż przy działkach lub w pasie drogi dojazdowej. Działka 11,15a - 112 600 zł, 11,35a - 114 600 zł. Ostateczna cena i warunki sprzedaży działek do uzgodnienia.
Numer oferty: 1171
Cena: 112 600
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana około 60a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej, około 60a działki inwestycyjnej przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka ta posiada regularny, prostokątny kształt i jest usytuowana na płaskim terenie. Dojazd do działki z dwóch stron zapewniają asfaltowa oraz utwardzona droga. Wszystkie dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz linia telefoniczna znajdują się tuż obok granic działki. Część parceli przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne ma powierzchnię około 21a pozwala na wzniesienie na niej 2 - 3 budynków jednorodzinnych. Pozostałe 37,77a działki ma charakter usługowo - budowlany i według planu miejscowego można tam wznieść: przeznaczenie podstawowe - zabudowa usługowa uzupełniające - możliwość wydzielenia terenów dla lokalizacji obiektów obsługi pojazdów samochodowych, lokalizację mieszkań funkcyjnych w budynkach podstawowego przeznaczenia terenów pod warunkiem, że ich powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż 30 % powierzchni użytkowej budynku, w którym są zlokalizowane. Działka ta jest korzystnie położona jest w odległości około 0,7 km od centrum Marklowic Górnych i 2,5km od centrum Zebrzydowic.
Numer oferty: 1188
Cena: 499 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARLKOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana 22,43a
Posiadamy w ofercie dobrze położoną w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej w wiejskiej okolicy działkę inwestycyjną pod budownictwo jednorodzinne o powierzchni 22,43a. Działka ta posiada korzystny kształt prostokąta i jest usytuowana na płaskim terenie. Kształt parceli umożliwia postawienie na jej terenie 3 - 4 domów jednorodzinnych. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia droga o twardej nawierzchni. Wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja są usytuowane na działce lub zaraz obok niej w pasie drogi dojazdowej. Teren działki częściowo ogrodzony. Dodatkowym autem działki jest położenie niedaleko centrum miejscowości i Zebrzydowic oraz dobre skomunikowanie z Jastrzębiem Zdrojem.
Numer oferty: 788
Cena: 228 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć PUŃCÓW - atrakcyjna działka budowlana 12a
INTERESUJĄCA NOWOŚĆ! Jak to z działkami w Puńcowie bywa i ta działka jest prawie idealna. Płaska, prostokątna, nie za mała, nie za duża, bezpośredni, asfaltowy dojazd, prąd, woda, gaz, kanalizacja tuż przy działce. Do tego tuż przy granicy z Cieszynem, z przystankiem komunikacji miejskiej około 0,75km od posesji. Wokół cisza, spokój, domki jednorodzinne i pola. Do pełni szczęścia brakuje tylko tego mitycznego w Puńcowie widoku na góry. Czy tak to wygląda, to najlepiej przekonać się samemu na bezpośredniej prezentacji nieruchomości w terenie do której bardzo zapraszam. Cena do negocjacji!
Numer oferty: 733
Cena: 158 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1198
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1194
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1195
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1158
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1193
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1199
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1139
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1185
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1170
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1201
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1149
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1161
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor