Dzisiaj jest sobota, 20 -go lipca 2024. Imieniny: Czesława, Hieronima .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Działki


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1152
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działki budowlane od około 16 do 32a
NOWE, NIŻSZE CENY! Zapraszamy na prezentację dobrze położonych na przedmieściach w cichej, spokojnej okolicy widokowych działek budowlanych o powierzchniach: 31,76a, 31,78a, 2x31,79a, 31,80a, z możliwością podziału części z tych działek na mniejsze koło 16a. Działki te o regularnych kształtach prostokąta usytuowane są na pochyłym terenie o zachodniej wystawie. Dojazd do granic działek zapewnia utwardzona droga. Media: prąd i gaz doprowadzone blisko granic działek. Do części działek media oraz droga dojazdowa wymagają doprowadzenia. Atutem działek jest ich widokowe położenie z ładną panoramą na czeską stronę, sąsiedztwo lasu, pól oraz rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. W odległości około 0,5km od działek usytuowane są przystanki komunikacji publicznej. Ceny działek: 45, 59, 64, 69 zł/m2. Ostateczne ceny i powierzchnie działek mogą ulec korekcie.
Numer oferty: 759
Cena: 72 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - cztery ładne działki budowalne od 8,57a
NOWOŚĆ! Posiadamy o ofercie sprzedaży cztery ładnie położone działki budowlane o powierzchniach: 857, 914, 954 i 1061 m2 usytuowane w widokowym miejscu z dobrym dojazdem do centrum miasta. Działki posiadają regularne, prostokątne kształty i są usytuowane na lekkim stoku o zachodniej wystawie. dojazd do działek zapewnia gminna droga asfaltowa. Media: prąd, gaz, kanalizacja, linia telefoniczna są tuż przy granicach działek, woda wymaga doprowadzenia. Z terenu działek rozpościera się ładny widok na okolicę. dobrą komunikację z centrum miasta zapewniają pobliskie przystanki komunikacji publicznej. Sprzedawane działki są przeznaczone do wydzielenia i ostateczne powierzchnie oraz ceny działek mogą ulec zmianie. Ceny działek: działka 954 m2 - 99 zł/m2, pozostałe - 119 zł/m2.
Numer oferty: 815
Cena: 95 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działki budowlano - rekreacyjne 28,53a
Polecamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze położonych w dzielnicy domków jednorodzinnych działek budowlano - rekreacyjnych o powierzchni 28,35a. Charakter i kształt tych działek pozwalają wznieść na ich terenie w zależności od rodzaju zabudowy 4 - 6 budynków o przeznaczeniu mieszkalnym i rekreacyjnym. Działki te znajdują się w dużym stopniu na płaskim terenie. Są częściowo ogrodzone i w pełni uzbrojone w prąd, wodę, gaz, kanalizację oraz linie telefoniczną. Bezpośredni dojazd do działek zapewnia asfaltowa i utwardzona droga. Tuż obok działek usytuowany jest przystanek komunikacji miejskiej. Działki znajdują się w odległości pół godziny piechotą od rynku. Nieruchomość jest sprzedawana tylko w całości. Zapraszamy do oglądania!
Numer oferty: 1120
Cena: 436 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - deweloperska działka budowlana 1,6ha
NOWOŚĆ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dobrze położnej na przedmieściach w sąsiedztwie lasu, widokowej działki budowlanej o powierzchni 15 892 m2. Działka o regularnym, prostokątnym kształcie usytuowana jest na pochyłym terenie o zachodniej wystawie. Dojazd do granic działki zapewnia utwardzona droga. Media: prąd i gaz doprowadzone w pobliże granicy działki. Obszar i kształt działki pozwalają inwestycję deweloperską budowy około 10 domów jednorodzinnych. W odległości około 0,5km od działki znajdują się przystanki komunikacji publicznej.
Numer oferty: 1021
Cena: 53 zł / m2
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka budowlana 10a na dwa domy
INTERSUJĄCA NOWOŚĆ! Ładnie położona na przedmieściach w cichej, spokojnej okolicy, w odległości poł godziny pieszo od rynku działka budowlana z murowanym domkiem letniskowym 28m2. Działka o prostokątnym kształcie ma powierzchnię 1000 m2 i usytuowana jest na lekko pochyłym terenie. Parcela w całości ogrodzona i ładnie zagospodarowana sadem owocowym i nasadzeniami roślinnymi. Murowany, bardzo dobrze utrzymany domek znajdujący się na działce składa się z jednego pokoju, kuchni, miejsca na łazienkę, pomieszczenia gospodarczego. W budynku prąd elektryczny, woda ze studni, kanalizacja możliwa do udrożnienia. Budynek po remoncie w marcu 2023 r. Gaz przebiega tuż obok działki. Na działce znajduje się dodatkowy budynek gospodarczy. Bezpośredni dojazd do posesji zapewnia utwardzona droga. Miejsce na działce obok domku gospodarczego pozwala na wzniesienie jeszcze drugiego domu mieszkalnego o powierzchni zabudowy 70 m2. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 1068
Cena: 239 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć DZIĘGIELÓW - dwie ładne 9a działki w górach
Oferujemy do sprzedania dwie ładnie położone w górskiej okolicy działki budowlane o powierzchni 9a każda. Działki posiadają regularne, prostokątne kształty, położone są tuż obok siebie w urokliwym sąsiedztwie lasów, łąk i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do granic działek zapewnia gminna droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz i prąd znajduje się tuż przy działkach. Działki są częściowo ogrodzone.
Numer oferty: 804
Cena: 126 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - cztery działki budowlane od 7 do 10a
Interesująca nowość w naszej ofercie składająca się z czterech położonych obok siebie działek budowlanych o powierzchniach: 692 m2, 880 m2, 947 m2 oraz 998 m2. Wszystkie działki mają prostokątne kształty i są usytuowane na płaskim terenie. Bezpośredni dojazd do wszystkich działek zapewnia asfaltowa droga. Uzbrojenie parcel wygląda następująco: prąd i linia telefoniczna są usytuowane bezpośrednio na działkach, woda i gaz wymaga doprowadzenia do działek. Sąsiedztwo stanowi zabudowa jednorodzinna oraz leśny zagajnik. Zaraz obok działek znajduje się przystanek autobusowy zapewniający dobrą komunikację w kierunku Cieszyna i Zebrzydowic. Cena działek: 74 zł/m2. Istniej jeszcze możliwość dokupienia terenu budowlanego obok oferowanych działek na warunkach do uzgodnienia.
Numer oferty: 1069
Cena: 51 200
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - las o powierzchni 1,28ha
Oferujemy do sprzedania las o powierzchni około 1,28 ha. Las znajduje się na falistym terenie. W środku działki leśnej stary, nieużytkowany staw. Działka porośnięta jest głównie drzewami liściastymi. Dojazd do lasu zapewnia utwardzona droga. Przez działkę przechodzi linia elektryczna. Ostateczna powierzchnia i cena działki leśnej mogą ulec zmianie. Do działki można też dokupić teren budowalny o powierzchni około 74a.
Numer oferty: 981
Cena: 160 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - działka inwestycyjno - budowlana około 74a
Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położoną działkę budowlano - inwestycyjną o powierzchni około 74a. Działka ta o prostokątnym kształcie znajduje się na płaskim terenie. Dojazd do działki jest zapewniony z dwóch stron drogami asfaltową oraz utwardzoną. Media: prąd, linia telefoniczna na działce, woda oraz gaz obok granic działki. Działka częściowo porośnięta zagajnikiem leśnym. Kształt i powierzchnia działki 90a pozwalają na budowę na jej terenie osiedla składającego się z minimum 7 wolnostojących domów jednorodzinnych lub większej ich ilości w przypadku zabudowy bliźniaczej lub szeregowej. Ostateczna powierzchnia i cena działki 74a może jeszcze ulec zmianie.
Numer oferty: 1139
Cena: 435 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - trzy działki budowlane od 10 do 12,5a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży trzech znajdujących się obok siebie działek budowlanych o powierzchniach około 12,5, 11 i 10a. Działki o prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie. Dojazd do pierwszej działki zapewnia utwardzona droga, do pozostałych parcel droga jest wytyczona, wymaga utwardzenia. Uzbrojenie w media: prąd i gaz tuż przy granicy działek, woda i linia telekomunikacyjna wymagają doprowadzenia. Działki są usytuowane obok lasu. Blisko działek znajduje się przystanek autobusowy zapewniający dogodny dojazd w kierunku Cieszyna i Zebrzydowic. Charakter tych parcel czyni je ciekawą propozycją pod inwestycje pod budowę kliku domów jednorodzinnych lub jako ładny teren pod budowę rezydencji w leśnym otoczeniu. Ostateczna powierzchnia i cena działek mogą ostatecznie ulec zmianie. Na terenie działek znajduje się stary dom do wyburzenia. Cena działek: 71 zł/m2. Istnieje możliwość dokupienia dodatkowego terenu budowlanego w cenie i warunkach do uzgodnienia.
Numer oferty: 1097
Cena: 71 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KACZYCE - działka budowlano - siedliskowa 20,76a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertę sprzedaży ładnie położonej z widokiem na góry w otoczeniu pól uprawnych działki budowlano - siedliskowej o powierzchni 2076 m2. Działka ta jest płaska i posiada regularny, prostokątny kształt. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia gminna droga asfaltowa. Działka praktycznie w pełni uzbrojona w media: prąd i gaz na działce, woda i sieć telefoniczna w drodze, kanalizacja około 50m od działki. Niedaleko działki znajdują się przystanki autobusowe. Cena i warunki kupna nieruchomości do uzgodnienia. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 765
Cena: 88 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana 21a
Oferujemy do sprzedania dobrze zlokalizowaną działkę inwestycyjno - budowlaną o powierzchni około 21a. Działka o regularnym kształcie prostokąta usytuowana jest na płaskim terenie w otoczeniu pól i rozproszonej zabudowy. Parcela posiada bezpośredni dojazd utwardzoną drogą a wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja i telefon znajdują się blisko granicy działki. Kształt o powierzchnia działki pozwalają na budowę na niej 2 - 3 domów jednorodzinnych. Działka położona jest w odległości około 0,7 km od centrum Marklowic Górnych i 2,5km od centrum Zebrzydowic. Ostateczna cena i powierzchnia działki mogą ulec jeszcze niewielkiej korekcie.
Numer oferty: 1169
Cena: 185 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka usługowo - budowlana 37,77a
Posiadamy w ofercie działkę usługowo - budowlaną o powierzchni około 37,77a. Działka ta posiada regularny, zbliżony do prostokąta kształt. Działka płaska posiada bezpośredni dojazd gminną drogą asfaltową. Kształt działki umożliwia jej podział na mniejsze parcele. Kompletne uzbrojenia: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telefon przebiega w pasie drogowym drogi dojazdowej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działkę obejmują następujące zapisy: podstawowe - zabudowa usługowa uzupełniające - możliwość wydzielenia terenów dla lokalizacji obiektów obsługi pojazdów samochodowych, lokalizację mieszkań funkcyjnych w budynkach podstawowego przeznaczenia terenów pod warunkiem, że ich powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż 30 % powierzchni użytkowej budynku, w którym są zlokalizowane.
Numer oferty: 1124
Cena: 272 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - dwie działki 11,15a i 11,35a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch dobrze położonych w wiejskiej okolicy działek budowlanych o powierzchni 11,15a i 11,35a każda. Działki te o regularnych, prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie otoczeniu rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do działek zapewnia utwardzona droga. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz telefon znajdują tuż przy działkach lub w pasie drogi dojazdowej. Działka 11,15a - 112 600 zł, 11,35a - 114 600 zł. Ostateczna cena i warunki sprzedaży działek do uzgodnienia.
Numer oferty: 1171
Cena: 112 600
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana około 60a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej, około 60a działki inwestycyjnej przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka ta posiada regularny, prostokątny kształt i jest usytuowana na płaskim terenie. Dojazd do działki z dwóch stron zapewniają asfaltowa oraz utwardzona droga. Wszystkie dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz linia telefoniczna znajdują się tuż obok granic działki. Część parceli przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne ma powierzchnię około 21a pozwala na wzniesienie na niej 2 - 3 budynków jednorodzinnych. Pozostałe 37,77a działki ma charakter usługowo - budowlany i według planu miejscowego można tam wznieść: przeznaczenie podstawowe - zabudowa usługowa uzupełniające - możliwość wydzielenia terenów dla lokalizacji obiektów obsługi pojazdów samochodowych, lokalizację mieszkań funkcyjnych w budynkach podstawowego przeznaczenia terenów pod warunkiem, że ich powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż 30 % powierzchni użytkowej budynku, w którym są zlokalizowane. Działka ta jest korzystnie położona jest w odległości około 0,7 km od centrum Marklowic Górnych i 2,5km od centrum Zebrzydowic.
Numer oferty: 1188
Cena: 499 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć OGRODZONA - działka przemysłowa 2 ha
Oferujemy do sprzedania usytuowaną blisko Cieszyna i drogi ekspresowej S1 działkę pod działalność gospodarczą o powierzchni 19 335 m2. Teren gospodarczy ma powierzchnię około 13 500 m2, zaś pozostałe około 5 800 m2 stanowi teren rolny. Teren gospodarczy działki ma wymiary: 47 x 295m. Dojazd do parceli zapewnia wstępnie utwrdzona gminna droga. Media: prąd oraz woda wymagają doprowdzenia do działki. Obszar gospodarczy w MPZP ma oznaczenie O15PU i zawiera nastepujące zapisy: 10. Tereny produkcyjno-usługowe o symbolach: od D1PU do D8PU, D10PU, od S1PU do S4PU, od K1PU, K2PU, od G1PU do G4PU, od Ł1PU do Ł4PU, od O1PU do O15PU. 1) Przeznaczenie podstawowe: a) obiekty produkcyjne, b) obiekty magazynowe, bazy transportowe, składy, c) obiekty usług: handlu, gastronomii, rzemiosła, logistyki, obiekty związane z obsługą pojazdów, a także biura, obiekty administracji. Cena i warunki kupna nieruchomości do uzgodnienia.
Numer oferty: 1185
Cena: 1 480 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 788
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1198
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1194
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1195
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1158
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1197
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1193
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1199
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1201
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1187
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1150
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1161
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor