Dzisiaj jest niedziela, 26 -go marca 2023. Imieniny: Teodora, Emanuela .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Działki


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1152
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć BRENNA - widokowe działki budowlane 22a i 15a
Oferujemy do sprzedania dwie pięknie położone, widokowe działki zlokalizowane w Brennej - Spalonej na stoku góry Równicy. Działki te o powierzchniach 15,03 i 22,04a usytuowane tuż obok siebie znajdują się na zboczu o południowo - wschodnim skłonie. Urokliwe sąsiedztwo zapewnia znajdujący się w bliskim otoczeniu działek oraz na samych działkach las. Dojazd do działek z dwóch stron zapewniają drogi: gruntowa i utwardzona (ostatnie około 100m odcinka droga trawiasta). Dostępne media: prąd, gaz i kanalizacja wymagają doprowadzenia około 100m. Z terenu parceli rozciąga się ładny widok na dolinę Bernnicy, góry Błatnią i Klimczok. Cena za działki: 160 zł/m2.
Numer oferty: 1009
Cena: 240 500
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CHYBIE - trzy działki rolno - budowlane po 26a
Oferujemy do sprzedania trzy ładnie położone w otoczeniu pól i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej działki rolno - budowlane o powierzchni 2613 m2 każda. Działki te sąsiadujące ze sobą posiadają prostokątne kształty. Parcele są usytuowane na płaskim terenie i przylegają do asfaltowej drogi dojazdowej. Media: prąd, woda, gaz w pasie drogowym drogi dojazdowej. Działki znajdują się w odległości około 1,5km od ścisłego centrum Chybia.
Numer oferty: 765
Cena: 117 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - ładna działka budowlana 9,5a
Zapraszamy do oglądania przeznaczonej do sprzedania ładnie położonej na przedmieściach w sąsiedztwie lasu działki budowlanej o powierzchni 950 m2. Działka ładnie zagospodarowana, ogrodzona o regularnym prostokątnym kształcie usytuowana jest bezpośrednio przy bocznej utwardzonej drodze zapewniającej dojazd do parceli. Wszystkie media: prąd, woda - z wodociągu oraz studnia, gaz, kanalizacja oraz linia telefoniczna znadują się na działce lub bezpośrednio w jej pobliżu. Działka w MPZP jest przeznaczona w całości pod budownictwo jednorodzinne. Działka bardzo dobrze skomunikowana z centrum miasta. Blisko posesji zlokalizowane są przystanki autobusowe, kolejowy oraz sklepy.
Numer oferty: 759
Cena: 132 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - znakomicie usytuowana działka budowlana 16a
REZERWACJA! Oferujemy do sprzedaży znakomicie usytuowaną działkę budowlaną o powierzchni 16a. Działka ta zlokalizowana jest w dzielnicy domków jednorodzinnych i posiada bardzo dobry dostęp do mediów i infrastruktury usług społecznych. Wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz telefon leżą na działce lub tuż obok jej granic. Bezpośredni dojazd zapewnia gminna droga asfaltowa. Obok osiedla zlokalizowane są sklepy, przystanki komunikacji miejskiej i regionalnej, szkoła, ośrodek zdrowia. Położenie oferowanej parceli poza centrum daje spokój bez intensywnego ruchu samochodowego w pobliżu oraz bardzo dobry dostęp do terenów zielonych. Gabaryty działki pozwalają na wzniesienie na jej terenie 2 lub 3 budynków mieszkalnych co czyni ją dobrą ofertą inwestycyjną.
Numer oferty: 549
Cena: 246 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka inwestycyjno - budowlana około 1,4ha
Oferujemy do sprzedania duży teren budowlany o powierzchni około 1.4ha. Obszar ten w całości przeznaczony jest pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Kształt działki pozwala na realizację inwestycji składającej się z 11 - 13 domów jednorodzinnych. Działka posiada korzystną południowo - zachodnią wystawę. Wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz linia telefoniczna są zlokalizowane w pasie drogi dojazdowej do której przylega działka. Z terenu parceli rozciąga się ładny widok na okolicę. Niedaleko działek zlokalizowane są przystanki komunikacji autobusowej, kolejowej oraz sklep. Podana cena ma charakter orientacyjny.
Numer oferty: 1133
Cena: 1 500 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka budowlana 15,3a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1533 m2 zlokalizowanej w rejonie ul. Jastrzębiej. Parcela te o prostokątnym kształcie usytuowana jest na płaskim terenie. Dojazd do działki zapewnia przygotowana, wstępnie utwardzona droga. Media: prąd, woda, gaz oraz kanalizacja usytuowane są w biegu ulicy Jastrzębiej. Najbliższe sąsiedztwo działki stanowi zabudowa jednorodzinna. Na działkę są wydane aktualne warunki zabudowy.
Numer oferty: 1180
Cena: 88 915
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - jedenaście działek budowlanych od 10 do 14a
Zapraszamy do oglądania nowych działek budowalnych zlokalizowanych na przedmieściach Cieszyna. Do sprzedania przeznaczonych jedenaście działek powierzchniach: 4x970 m2, 3x990 m2, 1x958 m2, 2x1292 m2, 1x1370 m2. Parcele te o regularnych prostokątnych kształtach są korzystnie usytuowane na lekko pochyłym terenie o południowo - zachodniej wystawie. Dojazd do działek zapewnia polna droga. Kompletne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz linia telefoniczne w pasie drogowym drogi asfaltowej wymagają doprowadzenia do samych działek. Z terenu działek rozciąga się ładny widok na okolicę. Niedaleko działek zlokalizowane są przystanki komunikacji autobusowej, kolejowej oraz sklep. Istnieje również możliwość kupienia działek o większych powierzchniach. Działki w cenach od 120 do 95 zł/m2. Ostateczna cena i powierzchnie działek mogą ulec jeszcze zmianie. Ceny działek do negocjacji.
Numer oferty: 733
Cena: 95 zł / m2
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka rekreacyjno - budowlana 10a
Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położoną na bliskich przedmieściach działkę rekreacyjno - budowlaną o powierzchni 1008 m2. Działka znajduje się na lekko pochyłym terenie, jest częściowo zadrzewiona. Dojazd do działki zapewnia utwardzona droga. Media: prąd, gaz, kanalizacja na terenie działki. Woda wymaga doprowadzenia do działki. Najbliższe sąsiedztwo działki stanowią tereny zielone oraz zabudowa jednorodzinna. Cena: 60 zł/m2. Istniej jeszcze możliwość dokupienia sąsiedniej działki rekreacyjno - budowlanej o powierzchni 3,6a.
Numer oferty: 720
Cena: 60 500
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć DZIĘGIELÓW - dwie ładne 9a działki w górach
Oferujemy do sprzedania dwie ładnie położone w górskiej okolicy działki budowlane o powierzchni 9a każda. Działki posiadają regularne, prostokątne kształty, położone są tuż obok siebie w urokliwym sąsiedztwie lasów, łąk i rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do granic działek zapewnia gminna droga asfaltowa. Dostępne media: woda, gaz i prąd znajduje się tuż przy działkach. Działki są częściowo ogrodzone.
Numer oferty: 804
Cena: 120 500
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć GOLESZÓW - atrakcyjna działka budowlana 12,5a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej działki budowlanej o powierzchni 12,5a. Parcela ta usytuowana jest w odległości około 800m od ścisłego centrum Goleszowa. Działka posiada regularny kształt prostokąta i znajduje się na praktycznie płaskim terenie. Wszystkie dostepne media: prąd, woda oraz gaz znajdują się na działce lub zaraz obok jej granic. Bezpośredni odjazd do działki zapewnia gminna droga asfaltowa. Otocznie działki stanowi zabudowa jednorodzinna. Umiejscowienie działki blisko centrum miejscowości zapewnia dobry dostęp do komunikacji publicznej - kolejowej i autobusowej, sklepów, szkoły i urzędu gminy.
Numer oferty: 1201
Cena: 143 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć HAŻLACH - działka rolno - budowlana 2,04 ha
Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położoną na cel inwestycyjny parcelę rolno-budowlana o powierzchni około 2,04 ha. Teren budowlany ma powierzchnię około 52a. Pozostały obszar stanowią tereny rolne oraz las. Parcela usytuowana jest na płaskim terenie i posiada kształt zbliżony do prostokąta. Bezpośredni dostęp do nieruchomości zapewnia asfaltowa droga. Media: prąd, gaz, linia telekomunikacyjna na działce lub tuż obok jej granic. Woda wymaga doprowadzenia do granic działki. Nieruchomość znajduje się w odległości 12 minut jazdy samochodem od centrum Cieszyna. Tuż obok działki usytuowany jest przystanek autobusowy. Kształt działki pozwala na realizację na jej terenie inwestycji budowy 4 - 6 domów jednorodzinnych. Ostateczna cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia.
Numer oferty: 1128
Cena: 698 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć JASTRZĘBIE - ZDRÓJ POCHWACIE - działka rolno - budowlana 32,40a
Posiadamy do sprzedaży działkę rolno - budowlaną o powierzchni 3240 m2. Położona w lekko falistym krajobrazie cichej dzielnicy Jastrzębia z rozproszoną zabudową mieszkalną. Teren działki jest płaski na rzucie wydłużonego prostokąta. Wszystkie media dostępne są w bezpośrednim sąsiedztwie a linia elektryczna przebiega przez działkę. W otoczeniu działki pola, lasy i zabudowa jednorodzinna. Parcela ma dostęp do drogi asfaltowej dobrze skomunikowanej z centrum i drogami wyjazdowymi z miasta. Działka stanowi bardzo atrakcyjną nieruchomość pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą jak i bliźniaczą.
Numer oferty: 1094
Cena: 46 zł / m2
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE WIELKIE - malownicza działka budowlana 28a
Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną na wsi w sąsiedztwie lasu i w otoczeniu rozproszonej zabudowy jednorodzinnej działkę budowlaną o powierzchni 28a. Działka położona jest w odległości niecałego kilometra od centrum wsi, a z jej terenu rozciąga się ładny widok na pałac w Kończycach Wielkich. Działka ta posiada prostokątny kształt i jest usytuowana na lekko pochyłym terenie. Dojazd do działki zapewnia utwardzona droga. Media: prąd i woda znajdują się bezpośrednio na działce, gaz zaraz obok nieruchomości.
Numer oferty: 1197
Cena: 164 800
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE WIELKIE - działka budowlana 12,91a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowalnej o powierzchni 12,91a. Parcela ta o regularnym prostokątnym kształcie usytuowana jest na płaskim terenie w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodznnej. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia utwardzona droga. Dostępne media: prąd, woda oraz gaz znajdują się w pasie drogowym drogi dojazdowej do działki.
Numer oferty: 978
Cena: 76 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana 21a
Oferujemy do sprzedania dobrze zlokalizowaną działkę inwestycyjno - budowlaną o powierzchni około 21a. Działka o regularnym kształcie prostokąta usytuowana jest na płaskim terenie w otoczeniu pól i rozproszonej zabudowy. Parcela posiada bezpośredni dojazd utwardzoną drogą a wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja i telefon znajdują się blisko granicy działki. Kształt o powierzchnia działki pozwalają na budowę na niej 2 - 3 domów jednorodzinnych. Działka położona jest w odległości około 0,7 km od centrum Marklowic Górnych i 2,5km od centrum Zebrzydowic. Ostateczna cena i powierzchnia działki mogą ulec jeszcze niewielkiej korekcie.
Numer oferty: 1169
Cena: 185 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka usługowo - budowlana 37,77a
Posiadamy w ofercie działkę usługowo - budowlaną o powierzchni około 37,77a. Działka ta posiada regularny, zbliżony do prostokąta kształt. Działka płaska posiada bezpośredni dojazd gminną drogą asfaltową. Kształt działki umożliwia jej podział na mniejsze parcele. Kompletne uzbrojenia: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telefon przebiega w pasie drogowym drogi dojazdowej. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego działkę obejmują następujące zapisy: podstawowe - zabudowa usługowa uzupełniające - możliwość wydzielenia terenów dla lokalizacji obiektów obsługi pojazdów samochodowych, lokalizację mieszkań funkcyjnych w budynkach podstawowego przeznaczenia terenów pod warunkiem, że ich powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż 30 % powierzchni użytkowej budynku, w którym są zlokalizowane.
Numer oferty: 1124
Cena: 272 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - dwie działki budowlane 11,27 i 11,16a
Posiadamy w ofercie dwie ładnie położone w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej w wiejskiej okolicy działki budowalne o powierzchniach 1127 i 1116 m2. Działki te o regularnych, prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie. Bezpośredni dojazd do działek zapewnia droga o twardej nawierzchni. Wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja są usytuowane na działkach lub zaraz obok nich w pasie drogi dojazdowej. Teren działek częściowo ogrodzony. Dodatkowym autem działek jest położenie niedaleko centrum miejscowości i dobre skomunikowanie z Zebrzydowicami oraz Jastrzębiem Zdrojem.
Numer oferty: 1039
Cena: 114 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - dwie działki 11,15a i 11,35a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwóch dobrze położonych w wiejskiej okolicy działek budowlanych o powierzchni 11,15a i 11,35a każda. Działki te o regularnych, prostokątnych kształtach usytuowane są na płaskim terenie otoczeniu rozproszonej zabudowy jednorodzinnej. Bezpośredni dojazd do działek zapewnia utwardzona droga. Media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz telefon znajdują tuż przy działkach lub w pasie drogi dojazdowej. Działka 11,15a - 112 600 zł, 11,35a - 114 600 zł. Ostateczna cena i warunki sprzedaży działek do uzgodnienia.
Numer oferty: 1171
Cena: 112 600
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka rolno - budowlana około 50a
Posiadamy w ofercie ładnie położoną w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy działkę rolno - budowlaną o powierzchni około 50a. Działka płaska o regularnym kształcie wydłużonego prostokąta posiada bezpośredni, obustronny dojazd asfaltową drogą. Media: prąd, woda oraz gaz tuż przy granicy działki w drogach dojazdowych. Z terenu parceli rozciąga się ładny widok na okolicę.
Numer oferty: 1199
Cena: 104 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana około 60a
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dużej, około 60a działki inwestycyjnej przeznaczonej pod zabudowę mieszkaniową i usługową. Działka ta posiada regularny, prostokątny kształt i jest usytuowana na płaskim terenie. Dojazd do działki z dwóch stron zapewniają asfaltowa oraz utwardzona droga. Wszystkie dostępne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja oraz linia telefoniczna znajdują się tuż obok granic działki. Część parceli przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne ma powierzchnię około 21a pozwala na wzniesienie na niej 2 - 3 budynków jednorodzinnych. Pozostałe 37,77a działki ma charakter usługowo - budowlany i według planu miejscowego można tam wznieść: przeznaczenie podstawowe - zabudowa usługowa uzupełniające - możliwość wydzielenia terenów dla lokalizacji obiektów obsługi pojazdów samochodowych, lokalizację mieszkań funkcyjnych w budynkach podstawowego przeznaczenia terenów pod warunkiem, że ich powierzchnia użytkowa nie będzie większa niż 30 % powierzchni użytkowej budynku, w którym są zlokalizowane. Działka ta jest korzystnie położona jest w odległości około 0,7 km od centrum Marklowic Górnych i 2,5km od centrum Zebrzydowic.
Numer oferty: 1188
Cena: 499 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARLKOWICE GÓRNE - działka inwestycyjno - budowlana 22,43a
Posiadamy w ofercie dobrze położoną w sąsiedztwie rozproszonej zabudowy jednorodzinnej w wiejskiej okolicy działkę inwestycyjną pod budownictwo jednorodzinne o powierzchni 22,43a. Działka ta posiada korzystny kształt prostokąta i jest usytuowana na płaskim terenie. Kształt parceli umożliwia postawienie na jej terenie 3 - 4 domów jednorodzinnych. Bezpośredni dojazd do działki zapewnia droga o twardej nawierzchni. Wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja są usytuowane na działce lub zaraz obok niej w pasie drogi dojazdowej. Teren działki częściowo ogrodzony. Dodatkowym autem działki jest położenie niedaleko centrum miejscowości i Zebrzydowic oraz dobre skomunikowanie z Jastrzębiem Zdrojem.
Numer oferty: 788
Cena: 228 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1193
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1185
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1187
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor