Dzisiaj jest czwartek, 23 -go maja 2024. Imieniny: Iwony, Dezyderego .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Mieszkania


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1153
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - dwa komfortowe mieszkania 40 i 75m2 w centrum!
UNIKATOWA OFERTA! Dwa mieszkania położone trzecim i czwartym piętrze kamienicy w historycznym centrum miasta. Kamienica to nowy dom oddany do użytku w 2016 r. zgodnie ze współczesnymi wymaganiami budowlanymi w wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia. Mieszkanie na trzecim piętrze o powierzchni ponad 40 m2 mieści przedpokój, kuchnię połączoną z salonem, łazienkę i drugi pokój. W większym mieszkaniu na czwartym piętrze o powierzchni około 75 m2 + powierzchnie antresol są dwa obszerne pokoje z antresolami, kuchnia połączoną z jednym z pokoi, łazienka i przedpokój. Są to komfortowe mieszkania w stanie do zamieszkania z kompletnie wyposażonymi kuchniami o łazienkami. Na podłogach w pokojach panele, w kuchni i łazience kafelki, na ścianach gładzie, nowoczesna stolarka okienna i drzwiowa, instalacje, w tym internetowa, zgodne z najnowszymi wymaganiami. Ogrzewanie mieszkań etażowe z zainstalowanej w budynku kotłowni gazowej. W budynku w najbliższym czasie instalowana będzie winda. Mieszkania bezczynszowe. Bardzo dobra propozycja dla dwóch rodzin bądź inwestycyjnie pod wynajem mieszkań. Oferta dostępna jedynie w łącznej sprzedaży obu lokali.
Numer oferty: 1094
Cena: 860 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie 129 m2 z możliwością podziału na dwa
Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położone mieszkanie o powierzchni 129 m2. Dwupoziomowe mieszkanie zajmuje parter i pierwsze piętro małego domu mieszącego w sumie trzy mieszkania. Pierwszy poziom mieszkania zajmuje obszerny salon, łazienka, kuchnia oraz przedpokój. Na drugim poziomie znajdują się trzy pokoje z balkonem, kuchnia oraz łazienka. Do mieszkania przynależy obszerny garaż na dwa samochody. W mieszkaniu prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska. Mieszkanie ogrzewane dwoma niezależnymi piecami gazowymi. Wraz z mieszkaniem można korzystać ze wspólnej piwnicy, budynku gospodarczego oraz działki. Mieszkanie jest w standardzie sprzed lat w stanie do remontu. Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej na fundusz remontowy wynoszą 600 zł/msc, media płatne osobno. Obecnie mieszkanie jest podzielone na dwa osobne lokale mieszkalne o powierzchniach 37 i 92 m2. Cena i warunki sprzedaży mieszkania do uzgodnienia.
Numer oferty: 1114
Cena: 460 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor