Dzisiaj jest wtorek, 06 -go czerwca 2023. Imieniny: Pauliny, Laury .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Mieszkania


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1153
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie 34 m2 do sprzedania
Oferujemy do sprzedania atrakcyjnie położone w samym centrum miasta mieszkanie o powierzchni 34 m2. Usytuowany na drugim piętrze lokal składa się z obszernej kuchni, pokoju oraz łazienki. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym w standardzie sprzed lat wymaga prac remontowych w celu dostosowania go do obecnych standardów. Mieszkanie o dobrym nasłonecznieniu posiada okna od strony ulicy. Cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia.
Numer oferty: 1198
Cena: 153 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie 129 m2 oraz garaż
Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położone mieszkanie o powierzchni 129 m2. Dwupoziomowe mieszkanie zajmuje parter i pierwsze piętro małego domu mieszącego w sumie trzy mieszkania. Pierwszy poziom mieszkania zajmuje obszerny salon, łazienka, kuchnia oraz przedpokój. Na drugim poziomie znajdują się trzy pokoje z balkonem, kuchnia oraz łazienka. Do mieszkania przynależy obszerny garaż na dwa samochody. W mieszkaniu prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska. Budynek ogrzewany wspólnym piecem. Wraz z mieszkaniem można korzystać ze wspólnej piwnicy, budynku gospodarczego oraz działki. Mieszkanie jest w standardzie sprzed lat w stanie do remontu. Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej na fundusz remontowy wynoszą 600 zł/msc, media płatne osobno. Cena i warunki sprzedaży mieszkania do uzgodnienia. Ostateczna cena mieszkania może jeszcze ulec zmianie.
Numer oferty: 1195
Cena: 462 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie 54 m2 na sprzedaż
Posiadamy w ofercie sprzedaży bardzo dobrze zlokalizowane w samym centrum miasta mieszkanie o powierzchni 54 m2. Znajdujący się na drugim piętrze lokal składa się z dwóch pokoi, obszernej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym posiada standard sprzed lat i wymaga prac remontowych by przystosować je do współczesnych standardów. Mieszkanie jest słoneczne z oknami od strony ulicy. Ostateczna cena i warunki sprzedaży lokalu do uzgodnienia.
Numer oferty: 1193
Cena: 210 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie 88m2 z możliwością podziału na dwa
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie usytuowanego w centrum miasta mieszkania o powierzchni 88 m2. Umiejscowiony na drugim piętrze lokal składa się z czterech pokoi, obszernej kuchni, dwóch łazienek oraz przedpokoju. Mieszkanie słoneczne z oknami wszystkich pokoi od strony ulicy. Lokal w dobrym stanie technicznym prezentuje standard wykończenia sprzed lat i wymaga prac remontowych by dostosować go do współczesnych wymagań. Mieszkanie te jest atrakcyjne z inwestycyjnego punktu widzenia ponieważ może być wykorzystywane jako jedno duże mieszkanie lub dwa mniejsze, niezależne mieszkania. Cena i warunki sprzedaży lokalu do uzgodnienia.
Numer oferty: 1139
Cena: 360 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - komfortowe mieszkanie 48m2
Zapraszamy do zapoznania się z bardzo atrakcyjną ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania usytuowanego w budynku blisko centrum miasta przy ul. Kraszewskiego pośród zieleni i w bezpośrednim sąsiedztwie parku miejskiego. Niezwykle jasne mieszkanie o powierzchni 48 m2 z widokiem na otaczającą zieleń i oknami na dwie strony usytuowane jest na drugim piętrze bardzo dobrze utrzymanego domu z lat sześćdziesiątych. Budynek jest z cegły, ocieplony z wymienionymi nowymi oknami. W mieszkaniu dwa pokoje, kuchnia ze spiżarnią, łazienka, przedpokój i duży balkon. W roku 2010 wykonano w dobrym standardzie kapitalny remont mieszkania z wykonaniem gładzi na ścianach, wymianą instalacji elektrycznej, podłóg, wyposażenia kuchni i łazienki i zabudową dwóch obszernych szaf a utrzymane w idealnym stanie.
Numer oferty: 1097
Cena: 323 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - dwa mieszkania 92m2 i 37m2
Oferujemy do sprzedania dwa mieszkania o powierzchni 92m2 i 37m2 usytuowane w domu znajdującym się w odległości około 1,5km od ścisłego centrum miasta. Na parterze znajduje się dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92 m2. Na pierwszym poziomie mieszkania znajduje się duży salon, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Drugi poziom mieści pokój z balkonem oraz pomieszczeni gospodarcze. Do mieszkania przynależy obszerny garaż na dwa samochody. Mieszkanie 37m2 jest usytuowane na pierwszym piętrze i składa się z dwóch pokoi z balkonem, kuchni oraz łazienki. W mieszkaniach prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska. Budynek w którym znajdują się mieszkania jest ogrzewany wspólnym piecem. Wraz z mieszkaniami można korzystać ze wspólnej piwnicy, budynku gospodarczego oraz działki. Mieszkania w standardzie sprzed lat w stanie do remontu. Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej na fundusz remontowy za oba mieszkania wynoszą 150 + 450 zł/msc, media płatne osobno. Cena i warunki sprzedaży mieszkań do uzgodnienia. Ostateczna cena mieszkań może jeszcze ulec zmianie. Mieszkania sprzedawana są razem.
Numer oferty: 1161
Cena: 462 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KRAKÓW - NOWA HUTA - mieszkanie 46 m2
REZERWACJA! Bardzo ładnie położone w Krakowie - Nowej Hucie na osiedlu Na Skarpie mieszkanie o powierzchni 46 m2. Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego, zbudowanego z cegły, ocieplonego, dobrze utrzymanego domu. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wnętrze wykończone w dobrym standardzie. Wszystkie okna i drzwi wymienione na nowe, w pokojach na podłogach panele a w kuchni i przedpokoju kafelki, na ścianach tapety. Łazienka w całości wykończona kafelkami. W mieszkaniu w 2010 r. wymieniono całą instalację elektryczną na nową, trójfazową. W kuchni piec elektryczny z piekarnikiem, lodówka, zmywarka oraz meble robione na wymiar. Ciepła woda i centralne ogrzewanie z ciepłowni miejskiej. Do mieszkania przynależy piwnica. Blok w którym znajduje się mieszkanie atrakcyjnie usytuowany w otoczeniu zieleni w pewnym oddaleniu od głównej drogi ale z dogodnym dojazdem do centrum Krakowa zapewnionym przez pobliskie linie tramwajowe i autobusów miejskich. W sąsiedztwie znajdują się sklepy, szkoły, przedszkole, ośrodek zdrowia, bank itd.
Numer oferty: 981
Cena: 419 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor