Dzisiaj jest środa, 27 -go września 2023. Imieniny: Kosmy, Damiana .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Mieszkania


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1153
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - ładne mieszkanie 45,40m2
REZERWACJA! Do sprzedania dobrze położone niedaleko centrum mieszkanie o powierzchni 45,40 m2. Usytuowany na parterze lokal składa się z dwóch pokoi z balkonem, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, po remoncie. Wszystkie okna wymienione na nowe plastikowe. W pokojach na podłogach panele. Kuchnia i łazienka w kafelkach. Przedpokój wyłożony płytkami. Istnieje możliwość przerobienia mieszkania na trójpokojowe którym pierwotnie było. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,80 m2. Ogrzewanie i ciepła woda z miejskiej ciepłowni. Cena i warunki sprzedaży do uzgodnienia.
Numer oferty: 759
Cena: 297 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie 62,2m2
Do sprzedania dobrze położone koło os. Liburnia mieszkanie o powierzchni 62 m2. Usytuowany na drugim piętrze klikurodzinnego budynku lokal mieszkalny składa się z trzech pokoi z dwoma balkonami, łazienki, osobnego wc, kuchni, przedpokoju oraz garderoby. Mieszkanie w standardzie sprzed lat. W pokojach na podłogach panele, łazienka w kafelkach. Mieszkanie będzie ogrzewane piecem gazowym który jest w trakcie instalacji. Wraz z mieszkaniem można korzystać z piwnicy, wewnętrznej działki przy domu oraz budynku gospodarczego. Blisko mieszkania sklepy, przystanki komunikacji autobusowej, szkoła, przedszkole oraz ośrodek zdrowia. Koszt: comiesięczna opłata do wspólnoty + media. Cena i warunki kupna mieszkania do uzgodnienia. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 549
Cena: 244 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie 129 m2 z możliwością podziału na dwa
Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położone mieszkanie o powierzchni 129 m2. Dwupoziomowe mieszkanie zajmuje parter i pierwsze piętro małego domu mieszącego w sumie trzy mieszkania. Pierwszy poziom mieszkania zajmuje obszerny salon, łazienka, kuchnia oraz przedpokój. Na drugim poziomie znajdują się trzy pokoje z balkonem, kuchnia oraz łazienka. Do mieszkania przynależy obszerny garaż na dwa samochody. W mieszkaniu prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska. Mieszkanie ogrzewane dwoma niezależnymi piecami gazowymi. Wraz z mieszkaniem można korzystać ze wspólnej piwnicy, budynku gospodarczego oraz działki. Mieszkanie jest w standardzie sprzed lat w stanie do remontu. Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej na fundusz remontowy wynoszą 600 zł/msc, media płatne osobno. Obecnie mieszkanie jest podzielone na dwa osobne lokale mieszkalne o powierzchniach 37 i 92 m2. Cena i warunki sprzedaży mieszkania do uzgodnienia.
Numer oferty: 1114
Cena: 460 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor