Dzisiaj jest niedziela, 26 -go marca 2023. Imieniny: Teodora, Emanuela .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Mieszkania


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1153
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - mieszkanie 129 m2 oraz garaż
Posiadamy w ofercie sprzedaży dobrze położone mieszkanie o powierzchni 129 m2. Dwupoziomowe mieszkanie zajmuje parter i pierwsze piętro małego domu mieszącego w sumie trzy mieszkania. Pierwszy poziom mieszkania zajmuje obszerny salon, łazienka, kuchnia oraz przedpokój. Na drugim poziomie znajdują się trzy pokoje z balkonem, kuchnia oraz łazienka. Do mieszkania przynależy obszerny garaż na dwa samochody. W mieszkaniu prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska. Budynek ogrzewany wspólnym piecem. Wraz z mieszkaniem można korzystać ze wspólnej piwnicy, budynku gospodarczego oraz działki. Mieszkanie jest w standardzie sprzed lat w stanie do remontu. Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej na fundusz remontowy wynoszą 600 zł/msc, media płatne osobno. Cena i warunki sprzedaży mieszkania do uzgodnienia. Ostateczna cena mieszkania może jeszcze ulec zmianie.
Numer oferty: 1195
Cena: 462 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - dwa mieszkania 92m2 i 37m2
Oferujemy do sprzedania dwa mieszkania o powierzchni 92m2 i 37m2 usytuowane w domu znajdującym się w odległości około 1,5km od ścisłego centrum miasta. Na parterze znajduje się dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 92 m2. Na pierwszym poziomie mieszkania znajduje się duży salon, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Drugi poziom mieści pokój z balkonem oraz pomieszczeni gospodarcze. Do mieszkania przynależy obszerny garaż na dwa samochody. Mieszkanie 37m2 jest usytuowane na pierwszym piętrze i składa się z dwóch pokoi z balkonem, kuchni oraz łazienki. W mieszkaniach prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska. Budynek w którym znajdują się mieszkania jest ogrzewany wspólnym piecem. Wraz z mieszkaniami można korzystać ze wspólnej piwnicy, budynku gospodarczego oraz działki. Mieszkania w standardzie sprzed lat w stanie do remontu. Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej na fundusz remontowy za oba mieszkania wynoszą 150 + 450 zł/msc, media płatne osobno. Cena i warunki sprzedaży mieszkań do uzgodnienia. Ostateczna cena mieszkań może jeszcze ulec zmianie. Mieszkania sprzedawana są razem.
Numer oferty: 1161
Cena: 462 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor