Dzisiaj jest czwartek, 22 -go kwietnia 2021. Imieniny: Leona, Łukasza .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Komercyjne


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1154
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć BIELSKO - BIAŁA - działka komercyjna 68,5a
Do sprzedaży dobrze połozona działka komercyjna o powierzchni 68,54a. Działka ta o regularnym prostokątnym kształcie przeznaczona jest pod zabudowę wytwóczo - usługową. Media: prąd na działce, woda i gaz w pobliżu granic. Bezpośredni dojazd do działki asfaltową drogą.
Numer oferty: 779
Cena: 650 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć BRZOSTEK - obiekt gospodarczy
Duży obiekt na działalność gospodarczą na obszernej działce usytuowany na obrzeżach centrum miejscowości z bardzo dobrym dojazdem. Na terenie słup energetyczny z transformatorem i możliwością dostawy mocy odpowiedniej do działalności produkcyjnej, wodociąg, i własna kanalizacja. W sąsiedztwie linia gazowa. Centralne ogrzewanie obiektu z własnej kotłowni na drewno i węgiel. Możliwość awaryjnego zasilania obiektu z prądnicy spalinowej. Zabudowania o pow. ok. 1.500 m2 obejmują trzy hale produkcyjne, liczne pomieszczenia pomocnicze i magazynowe oraz rozbudowane zaplecze socjalne i biurowe. Zakład działał ostatnio jako stolarnia. Dwie hale są kompletnie wyposażone w maszyny i urządzenia związane z wysoko wyspecjalizowaną produkcją meblarską. Jedna hala jest w stanie surowym. W pozostałej części liczne pomieszczenia warsztatowe, biurowe, magazyny materiałów i wyrobów gotowych itp. Pomieszczenia socjalne obejmują szatnie i zaplecze sanitarne z łazienkami. Część zaplecza wymaga remontu. Teren zakładu jest utwardzony, z odpowiednio usytuowanymi placami i poprowadzonymi drogami komunikacyjnymi. Działka o powierzchni ponad 1 ha jest ogrodzona z dwiema bramami wjazdowymi.
Numer oferty: 300
Cena: 2 800 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć BŁADNICE k/SKOCZOWA - ośrodek konferencyjno - wczasowy ze strzelnicą
Niezwykły, o unikalnym charakterze, obiekt agroturystyczny. Pięknie położony u stóp Beskidu Śląskiego, komfortowy ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy i bogato wyposażona strzelnica sportowo – bojowa. Zlokalizowany pomiędzy Skoczowem a Ustroniem, z bardzo dobrym dojazdem z dróg szybkiego ruchu Cieszyn – Bielsko-Biała i Katowice – Wisła. Ośrodek obejmuje rozległy, doskonale zagospodarowany teren o powierzchni prawie trzech hektarów. Większość powierzchni obejmuje świetnie urządzona zieleń z częścią zalesioną i zarybionym stawem a pozostałą zespół zabudowań, z parkingami, tarasami wypoczynkowymi, placami zabaw i terenami zajęć sportowych. Ośrodek mieści 40 miejsc noclegowych, restaurację, kawiarnię, salę konferencyjną, pokoje biurowe oraz dwukondygnacyjną strzelnicę i luksusowe mieszkanie dla właścicieli a ponadto kryte i otwarte tarasy z grillem, wędzarnią i rożnem. Pokoje i apartamenty o wysokim standardzie z telewizją i dostępem do internetu. Do dyspozycji gości rowery, quady, wóz, zabytkowa bryczka, łódki, pontony a także parasole, namioty, leżaki, ławy itp. W ośrodku można grac w bilard, ping-pong, badminton, siatkówkę, piłkę możną. Szczególnie interesująca jest bogato wyposażona kryta strzelnica. Dwukondygnacyjny obiekt z profesjonalną strzelnicą na piętrze przystosowany do rozbudowanych szkoleń na obu kondygnacjach i terenie wokół. Zaopatrzona w ruchome makiety, sylwetki bojowe i inne urządzenia pozwalające na strzelanie w ruchu, sytuacyjne i dynamiczne akcje. Strzelnica przystosowana do strzelania z wszelkiego rodzaju broni palnej, której duży wybór jest do dyspozycji na miejscu. W odległości kilku kilometrów do dyspozycji otwarta strzelnica. Możliwość strzelań z broni krótkiej i długiej, indywidualnych i w grupach, szkoleń pracowników ochrony, szkoleń antyterrorystycznych, organizowania zawodów strzeleckich.
Numer oferty: 984
Cena: 8 700 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

CIESZYN - lokal 154 m2 pod działalność usługową
Do sprzedania znajdujący się w centrum lokal na działalność gospodarczą o powierzchni 154 m2. Usytuowany w piwnicy jednej z kamienic lokal nadaje się pod działalność usługową, głównie gastronomiczną. Lokal w dobrym stanie technicznym wyposażony we wszystkie media: prąd, wodę, kanalizację i gaz. Lokal posiada własne ogrzewanie piecem gazowym.
Numer oferty: 1124
Cena: 190 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - DZIAŁKA DEWELOPERSKA 77 ARÓW !
INTERSUJĄCA NOWOŚĆ! Posiadamy do sprzedania dobrze położoną działkę inwestycyjną pod zabudowę wielorodzinną o powierzchni 7705 m2 usytowaną w odległości 1km od ścisłego centrum miasta. Parcela ta ma prostokątne kształty i bezpośredni dostęp do asfaltowej drogi. W najbiższym sąsiedztwie znaduje się bogata infrastruktura usługowa: sklepy, obiekty usługowe, przystanki autobusowe komunkacji publicznej. Również w bezpośredniej bliskości działki znadują się wszystkie niezbędne media: prąd, woda, gaz, kanalizacja, telefon. Dla przedmiotowej nieruchomości plan planu zagospodarowania przestrzennego. W studium teren ów jest w całości leży w strefie MW - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej - i posiada nastepujące zapisy: 1. Przeznaczenie podstawowe 1) zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, 2) zabudowa wielorodzinna mieszkaniowo-usługowa, 3) budynki zamieszkania zbiorowego, w tym budynki z mieszkaniami socjalnymi, 4) zieleń towarzysząca zabudowie, 5) drogi, 6) sieci, obiekty i urządzenia systemów infrastruktury technicznej, 7) tereny przestrzeni publicznych, w tym place i tereny zieleni z urządzeniami sportowo-rekreacyjnymi, 2. Przeznaczenie dopuszczalne 1) budynki użyteczności publicznej, 2) obiekty kultu religijnego, 3) parkingi i garaże Na terenie działki znajduje się kamienica do wyburzenia lub remontu generalnego. Kamienica ma powierzchnię 900 m2 i mieści dziewięć mieszkań oraz kilka lokali pod działalność gospodarczą.
Numer oferty: 1137
Cena: 1 190 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

CIESZYN - działka inwestycyjna
Do sprzdaży atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 56,58a. Działka prawie płaska o regularnym trapezowym ksztłacie uzbrojona w następujące media: elektrycznośc, woda, telefon na działce, gaz i kanalizacja na działkach obok. Bezpośredni dojazd asfaltowy do działki. W studium do planu zagospodarowania przestrzennego działka ta znajduje się w strefie W-II - istniejąca strefa śródmiejska oraz obszar restrukturyzacji w tym kierunku. Cena: 350 zł/m2 + 23% VAT.
Numer oferty: 733
Cena: 2 435 800
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - obiekt usługowo - handlowo - przemysłowy
Znajdujący się przy jednej z ulic wyjazdowych z miasta wielofunkcyjny obiekt na działalnośc gospodarczą o powierzchni 850 m2 na działce o powierzchni 30a. Obiekt może służyc do celów przemysłowych, handlowych, usługowych. W obiekcie wszystkie media o parametrach pozwalających prowadzic rozbudowaną działalnośc gospodarczą. Wnętrza z zapleczem socjalnym i biurowym. Obiekt jest dochodowy - obecni wynajęty dobremu najemcy.
Numer oferty: 628
Cena: 2 500 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - kamienica około 300 m2
Oferujemy do sprzedania położoną w centrum miasta kamienicę o powierzchni około 300 m2. Budynek dwupiętrowy, podpiwniczony jest po remoncie generalnym. Kamienica na parterze i pierwszym piętrze mieści kilka pomieszczeń pod działalność gospodarczą wraz zapleczem socjalnym. Na drugim piętrze znajduje się mieszkanie o powierzchni 70 m2 i składającego się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 333 m2.
Numer oferty: 1200
Cena: 680 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

CIESZYN - trzy lokale handlowe i mieszkanie 70 m2
Do sprzedania bardzo dobrze położone w ścisłym centrum miasta lokale handlowe o powierzchniach: 18, 30 i 52 m2. Lokale z witrynami usytuowane są na parterze z bezpośrednimi wejściami od strony ulicy. Lokal sprzedawane jako całość w cenie 747000 zł. Oprócz tego istnieje również możliwość dokupienia mieszkania w cenie 245000 zł. Mieszkanie te usytuowane w centrum znajduje się na poddaszu. Lokal 70 m2 w dobrym standardzie oddany do użytku około 10 lat temu składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Ogrzewanie: gazowe plus kominek. Mieszkanie jest bezczynszowe.
Numer oferty: 1021
Cena: 747 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

CIESZYN - garaż na zamianę
Posiadamy do zamiany garaż usytuowany na ul. Dolnej koło os. Piastowskiego. Garaż w dobrym standardzie. Podłoga betonowa z kanałem, instalacja elektryczna w pomieszczeniu. Dojazd do garażu asfaltową drogą. Poszukujemy do zamiany na garaż położony blisko centrum miasta.
Numer oferty: 1084
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć ISTEBNA - ośrodek wypoczynkowy
Bardzo ładnie położony w sąsiedztwie lasu kompleks wypoczynkowy znajdujący się na dużej około 1,2 ha działce. Na terenie ośrodka rozlokowane pośród drzew jest 10 kilkuosobowych domków kempingowych, kameralnie usytuowana drewniana chata dla 12 osób z pokojem dziennym i kilkoma pokojami mieszkalnymi oraz duży dom wczasowy na kilkadziesiąt osób. Dom wczasowy w trakcie rozbudowy, częśc obiektu w stanie surowym zamkniętym. Teren ośrodka ogrodzony i zagospodarowany – na działce plac zabaw dla dzieci, duża altana z możliwością urządzania w niej grilla lub ogniska. Ponadto przy wejściu na teren ośrodka budynek administracyjny mieszczący m. in.: duża salę i kilka pokoi gościnnych. Dobry dojazd do kompleksu asfaltowa drogą. Ośrodek czynny.
Numer oferty: 571
Cena: 1 800 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć JABŁONKÓW okolice - ośrodek wczasowo - wypoczynkowy
Przepięknie położony w Beskidzie Śląskim ośrodek wczasowo rekreacyjny. Usytuowany na stokach Girowej, pośród lasów, z rozległym widokiem na okoliczne góry i doliny. W pobliżu przebiegają piesze szlaki turystyczne i rozlokowane są wyciągi narciarskie. W obrębie ośrodka stoją obiekty hotelowe o zróżnicowanym standardzie od komfortowych pokoi hotelowych z łazienkami po pokoje o standardzie turystycznym. Obok nich kilkanaście dobrze wyposażonych domków kempingowych z aneksami kuchennymi. Budynki hotelowe mieszczą dwie restauracje i sale do wspólnych spotkań. Ponadto w obiektach ośrodka korzystać można z sauny, jacuzzi i nowoczesnej sali do bowlingu. W lecie goście ośrodka korzystać mogą z basenu i kortów tenisowych w zimie zaś z trasy zjazdowej i funkcjonującego własnego wyciągu narciarskiego. Pośród rozległego terenu rekreacyjnego usytuowano pawilon z barem do letnich i zimowych imprez ogrodowych. Nieruchomość obejmuje zespół obiektów hotelowo – rekreacyjnych mieszczących około 170 miejsc noclegowych z opisanym zapleczem hotelowym, gastronomicznym i rekreacyjnym położnych na terenie o powierzchni ponad 5 hektarów. Cena do uzgodnienia.
Numer oferty: 725
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KACZYCE - obiekt handlowo - usługowy
Oferujemy do sprzedaży usytuowany przy jednej z głównych ulic Kaczyc obiekt handlowo - usługowy. Parterowy budynek murowany, podpiwniczony, z poddaszem mieści: na parterze - 2 duże pomieszczenia sprzedaży, 4 pomieszczenia gospodarcze, biurowe, 2 toalety. Powierzchnia parteru to 231 m2. Na poddaszy mieści się duży 200 m2 strych. W piwnicy 6 dużych pomieszczeń. Pomieszczenia piwniczne posiadają betonowe posadzki. Dostęp do pomieszczeń na parterze i w piwnicy zapewnia rampa. W budynku: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Ogrzewanie piecem węglowym. Obiekt w dobrym stanie technicznym wymaga remontu ze względu na niski standard wykończenia wnętrza. Budynek jest zlokalizowany na działce o powierzchni 7,3 a. Obiekt nadaję się pod działalność handlową, usługową.
Numer oferty: 1194
Cena: 285 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KARWINA - pawilon handlowy
Oferujemy do sprzedania znajdujący w Karwinie Mizerowie pawilon handlowy mieszczący funkcjonującą i przynoszącą dochód kwiaciarnię. Obiekt ten o powierzchni około 20 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni około 60 m2. W pawilonie są następujące media: prąd, woda, kanalizacja. W pobliżu przebiega sieć gazowa. Budynek w dobrym stanie technicznym. Cena: 2 500 000 koron czeskich.
Numer oferty: 1164
Cena: 2 500 000 zł / koron cz.
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor