Dzisiaj jest niedziela, 15 -go września 2019. Imieniny: Nikodema, Albiny .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Komercyjne


więcej zdjęć AAAAA - AAAAA
OD DNIA 1 LIPCA 2019 R. NASZE BIURO ZOSTAŁO PRZENIESIONE POD ADRES UL. MENNICZA 10. PONIEWAŻ Z PRZYCZYN TECHICZNYCH NASZ TELEFON STACJONARNY JEST CHWILOWO NIECZYNNY PROSIMY DZWONIĆ POD NUMERY TELEFONÓW: 601 66 218, 601 668 219.
Numer oferty: 1103
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć BIELSKO - BIAŁA - działka komercyjna 68,5a
Do sprzedaży dobrze połozona działka komercyjna o powierzchni 68,54a. Działka ta o regularnym prostokątnym kształcie przeznaczona jest pod zabudowę wytwóczo - usługową. Media: prąd na działce, woda i gaz w pobliżu granic. Bezpośredni dojazd do działki asfaltową drogą.
Numer oferty: 779
Cena: 650 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć BRZOSTEK - obiekt gospodarczy
Duży obiekt na działalność gospodarczą na obszernej działce usytuowany na obrzeżach centrum miejscowości z bardzo dobrym dojazdem. Na terenie słup energetyczny z transformatorem i możliwością dostawy mocy odpowiedniej do działalności produkcyjnej, wodociąg, i własna kanalizacja. W sąsiedztwie linia gazowa. Centralne ogrzewanie obiektu z własnej kotłowni na drewno i węgiel. Możliwość awaryjnego zasilania obiektu z prądnicy spalinowej. Zabudowania o pow. ok. 1.500 m2 obejmują trzy hale produkcyjne, liczne pomieszczenia pomocnicze i magazynowe oraz rozbudowane zaplecze socjalne i biurowe. Zakład działał ostatnio jako stolarnia. Dwie hale są kompletnie wyposażone w maszyny i urządzenia związane z wysoko wyspecjalizowaną produkcją meblarską. Jedna hala jest w stanie surowym. W pozostałej części liczne pomieszczenia warsztatowe, biurowe, magazyny materiałów i wyrobów gotowych itp. Pomieszczenia socjalne obejmują szatnie i zaplecze sanitarne z łazienkami. Część zaplecza wymaga remontu. Teren zakładu jest utwardzony, z odpowiednio usytuowanymi placami i poprowadzonymi drogami komunikacyjnymi. Działka o powierzchni ponad 1 ha jest ogrodzona z dwiema bramami wjazdowymi.
Numer oferty: 300
Cena: 2 800 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć BŁADNICE k/SKOCZOWA - ośrodek konferencyjno - wczasowy ze strzelnicą
INTERESUJĄCA NOWOŚĆ !!! Niezwykły, o unikalnym charakterze, obiekt agroturystyczny. Pięknie położony u stóp Beskidu Śląskiego, komfortowy ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy i bogato wyposażona strzelnica sportowo – bojowa. Zlokalizowany pomiędzy Skoczowem a Ustroniem, z bardzo dobrym dojazdem z dróg szybkiego ruchu Cieszyn – Bielsko-Biała i Katowice – Wisła. Ośrodek obejmuje rozległy, doskonale zagospodarowany teren o powierzchni prawie trzech hektarów. Większość powierzchni obejmuje świetnie urządzona zieleń z częścią zalesioną i zarybionym stawem a pozostałą zespół zabudowań, z parkingami, tarasami wypoczynkowymi, placami zabaw i terenami zajęć sportowych. Ośrodek mieści 40 miejsc noclegowych, restaurację, kawiarnię, salę konferencyjną, pokoje biurowe oraz dwukondygnacyjną strzelnicę i luksusowe mieszkanie dla właścicieli a ponadto kryte i otwarte tarasy z grillem, wędzarnią i rożnem. Pokoje i apartamenty o wysokim standardzie z telewizją i dostępem do internetu. Do dyspozycji gości rowery, quady, wóz, zabytkowa bryczka, łódki, pontony a także parasole, namioty, leżaki, ławy itp. W ośrodku można grac w bilard, ping-pong, badminton, siatkówkę, piłkę możną. Szczególnie interesująca jest bogato wyposażona kryta strzelnica. Dwukondygnacyjny obiekt z profesjonalną strzelnicą na piętrze przystosowany do rozbudowanych szkoleń na obu kondygnacjach i terenie wokół. Zaopatrzona w ruchome makiety, sylwetki bojowe i inne urządzenia pozwalające na strzelanie w ruchu, sytuacyjne i dynamiczne akcje. Strzelnica przystosowana do strzelania z wszelkiego rodzaju broni palnej, której duży wybór jest do dyspozycji na miejscu. W odległości kilku kilometrów do dyspozycji otwarta strzelnica. Możliwość strzelań z broni krótkiej i długiej, indywidualnych i w grupach, szkoleń pracowników ochrony, szkoleń antyterrorystycznych, organizowania zawodów strzeleckich.
Numer oferty: 984
Cena: 8 700 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - kamienica na dużej działce
NOWA NIŻSZA CENA !!! Duża kamienica o powierzchni ok. 900 m2 atrakcyjnie położona na obszernej działce na obrzeżach centrum miasta, w rejonie rozwijających się funkcji śródmiejskich. Jest to dom piętrowy z częściowo mieszkalnym poddaszem, z piętrem i częścią parteru przeznaczoną na mieszkania a częścią parteru na działalność gospodarczą. Aktualnie mieści dziewięć mieszkań i kilka lokali przeznaczonych na działalność gospodarczą. Kamienica usytuowana jest niedaleko granicy działki przylegającej do jednej z głównych dróg dojazdowych do miasta z parkingiem od strony ulicy. Pozostała część działki jest niezabudowana z możliwością przeznaczenia zarówno na działalność gospodarcza jak i pod zabudowę mieszkalną. Działka o powierzchni około 40a ma regularny kształt zbliżony do prostokąta, niewielkie nachylenie, jest ogrodzona i zagospodarowana w części jako sad. Istnieje możliwośc dokupienia jeszcze dodatkowej działki. Z uwagi na lokalizację, łatwość dojazdu, powierzchnię jak i przeznaczenie terenu jest bardzo atrakcyjna pod względem inwestycyjnym nieruchomość.
Numer oferty: 839
Cena: 1 140 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

CIESZYN - lokal 154 m2 pod działalność usługową
Do sprzedania znajdujący się w centrum lokal na działalność gospodarczą o powierzchni 154 m2. Usytuowany w piwnicy jednej z kamienic lokal nadaje się pod działalność usługową, głównie gastronomiczną. Lokal w dobrym stanie technicznym wyposażony we wszystkie media: prąd, wodę, kanalizację i gaz. Lokal posiada własne ogrzewanie piecem gazowym.
Numer oferty: 1124
Cena: 190 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

CIESZYN - działka inwestycyjna
Do sprzdaży atrakcyjna działka inwestycyjna o powierzchni 56,58a. Działka prawie płaska o regularnym trapezowym ksztłacie uzbrojona w następujące media: elektrycznośc, woda, telefon na działce, gaz i kanalizacja na działkach obok. Bezpośredni dojazd asfaltowy do działki. W studium do planu zagospodarowania przestrzennego działka ta znajduje się w strefie W-II - istniejąca strefa śródmiejska oraz obszar restrukturyzacji w tym kierunku. Cena: 350 zł/m2 + 23% VAT.
Numer oferty: 733
Cena: 2 435 800
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - obiekt usługowo - handlowo - przemysłowy
Znajdujący się przy jednej z ulic wyjazdowych z miasta wielofunkcyjny obiekt na działalnośc gospodarczą o powierzchni 850 m2 na działce o powierzchni 30a. Obiekt może służyc do celów przemysłowych, handlowych, usługowych. W obiekcie wszystkie media o parametrach pozwalających prowadzic rozbudowaną działalnośc gospodarczą. Wnętrza z zapleczem socjalnym i biurowym. Obiekt jest dochodowy - obecni wynajęty dobremu najemcy.
Numer oferty: 628
Cena: 2 500 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - magazyny
Do sprzedaży dobrze zlokalizowany na 23a działce obiekt magazynowy o powierzchni około 500m2. Składa sie z kilku osobnych pomieszczeń o powierzchniach 40 - 120 m2 Pomieszczenia w dobrym standardzie: wybetonowane podłogi, częsciowo nowe okna. W obiekcie nowa instalacja elektryczna oraz istnieje możliwośc podłączenia wody i kanalizacji - wykonane projekty. W jednym z pomieszczeń kanał samochodowy oraz fundamenty pod dźwig. Istniej projekt budynku biurowo - socjalnego do zbudowania na działce. Cena: 770 000 zł do negocjacji.
Numer oferty: 666
Cena: 770 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

CIESZYN - trzy lokale handlowe i mieszkanie 70 m2
Do sprzedania bardzo dobrze położone w ścisłym centrum miasta lokale handlowe o powierzchniach: 18, 30 i 52 m2. Lokale z witrynami usytuowane są na parterze z bezpośrednimi wejściami od strony ulicy. Lokal sprzedawane jako całość w cenie 747000 zł. Oprócz tego istnieje również możliwość dokupienia mieszkania w cenie 245000 zł. Mieszkanie te usytuowane w centrum znajduje się na poddaszu. Lokal 70 m2 w dobrym standardzie oddany do użytku około 10 lat temu składa się z trzech pokoi, kuchni i łazienki. Ogrzewanie: gazowe plus kominek. Mieszkanie jest bezczynszowe.
Numer oferty: 1021
Cena: 747 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

CIESZYN - garaż na zamianę
Posiadamy do zamiany garaż usytuowany na ul. Dolnej koło os. Piastowskiego. Garaż w dobrym standardzie. Podłoga betonowa z kanałem, instalacja elektryczna w pomieszczeniu. Dojazd do garażu asfaltową drogą. Poszukujemy do zamiany na garaż położony blisko centrum miasta.
Numer oferty: 1084
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć ISTEBNA - ośrodek wypoczynkowy
Bardzo ładnie położony w sąsiedztwie lasu kompleks wypoczynkowy znajdujący się na dużej około 1,2 ha działce. Na terenie ośrodka rozlokowane pośród drzew jest 10 kilkuosobowych domków kempingowych, kameralnie usytuowana drewniana chata dla 12 osób z pokojem dziennym i kilkoma pokojami mieszkalnymi oraz duży dom wczasowy na kilkadziesiąt osób. Dom wczasowy w trakcie rozbudowy, częśc obiektu w stanie surowym zamkniętym. Teren ośrodka ogrodzony i zagospodarowany – na działce plac zabaw dla dzieci, duża altana z możliwością urządzania w niej grilla lub ogniska. Ponadto przy wejściu na teren ośrodka budynek administracyjny mieszczący m. in.: duża salę i kilka pokoi gościnnych. Dobry dojazd do kompleksu asfaltowa drogą. Ośrodek czynny.
Numer oferty: 571
Cena: 1 800 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć JABŁONKÓW okolice - ośrodek wczasowo - wypoczynkowy
Przepięknie położony w Beskidzie Śląskim ośrodek wczasowo rekreacyjny. Usytuowany na stokach Girowej, pośród lasów, z rozległym widokiem na okoliczne góry i doliny. W pobliżu przebiegają piesze szlaki turystyczne i rozlokowane są wyciągi narciarskie. W obrębie ośrodka stoją obiekty hotelowe o zróżnicowanym standardzie od komfortowych pokoi hotelowych z łazienkami po pokoje o standardzie turystycznym. Obok nich kilkanaście dobrze wyposażonych domków kempingowych z aneksami kuchennymi. Budynki hotelowe mieszczą dwie restauracje i sale do wspólnych spotkań. Ponadto w obiektach ośrodka korzystać można z sauny, jacuzzi i nowoczesnej sali do bowlingu. W lecie goście ośrodka korzystać mogą z basenu i kortów tenisowych w zimie zaś z trasy zjazdowej i funkcjonującego własnego wyciągu narciarskiego. Pośród rozległego terenu rekreacyjnego usytuowano pawilon z barem do letnich i zimowych imprez ogrodowych. Nieruchomość obejmuje zespół obiektów hotelowo – rekreacyjnych mieszczących około 170 miejsc noclegowych z opisanym zapleczem hotelowym, gastronomicznym i rekreacyjnym położnych na terenie o powierzchni ponad 5 hektarów. Cena do uzgodnienia.
Numer oferty: 725
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć TRZYNIEC - obiekt sportowy
Bardzo dobrze zlokalizowany w pobliżu centrum Trzyńca (Czechy),przy drodze wyjazdowej z miasta obiekt sportowy o pow. ok. 500 m2. W środku: dobrze wyposażona sala ćwiczeń, 3 korty do gry w skłosza, łazienki i szatnie. W części rekreacyjnej kawiarnia. Budynek jest nowy, w bardzo dobrym stanie. Przed budynkiem obszerny podjazd i parking. Istnieje możliwość zmiany przeznaczenia obiektu.
Numer oferty: 251
Cena: 1 100 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć USTROŃ - pensjonat
Atrakcyjnie położony niedaleko centrum miejscowości pensjonat. Budynek mieści 12 dwuosobowych pokoi, kilka łazienek oraz duży salon z możliwosscią adaptacji na jadalnię lub jako sala imprezowa. Na terenie posesji parking, miejsce do grilowania z miejscami siedzącymi, plac zabaw dla dzieci. Posesja ogrodzona. Dojazd asfaltową drogą.
Numer oferty: 597
Cena: 1 000 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor