Dzisiaj jest niedziela, 21 -go lipca 2024. Imieniny: Wiktora, Daniela .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Komercyjne


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1154
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć BŁADNICE k/SKOCZOWA - ośrodek konferencyjno - wczasowy ze strzelnicą
Niezwykły, o unikalnym charakterze, obiekt agroturystyczny. Pięknie położony u stóp Beskidu Śląskiego, komfortowy ośrodek konferencyjno – wypoczynkowy i bogato wyposażona strzelnica sportowo – bojowa. Zlokalizowany pomiędzy Skoczowem a Ustroniem, z bardzo dobrym dojazdem z dróg szybkiego ruchu Cieszyn – Bielsko-Biała i Katowice – Wisła. Ośrodek obejmuje rozległy, doskonale zagospodarowany teren o powierzchni prawie trzech hektarów. Większość powierzchni obejmuje świetnie urządzona zieleń z częścią zalesioną i zarybionym stawem a pozostałą zespół zabudowań, z parkingami, tarasami wypoczynkowymi, placami zabaw i terenami zajęć sportowych. Ośrodek mieści 40 miejsc noclegowych, restaurację, kawiarnię, salę konferencyjną, pokoje biurowe oraz dwukondygnacyjną strzelnicę i luksusowe mieszkanie dla właścicieli a ponadto kryte i otwarte tarasy z grillem, wędzarnią i rożnem. Pokoje i apartamenty o wysokim standardzie z telewizją i dostępem do internetu. Do dyspozycji gości rowery, quady, wóz, zabytkowa bryczka, łódki, pontony a także parasole, namioty, leżaki, ławy itp. W ośrodku można grac w bilard, ping-pong, badminton, siatkówkę, piłkę możną. Szczególnie interesująca jest bogato wyposażona kryta strzelnica. Dwukondygnacyjny obiekt z profesjonalną strzelnicą na piętrze przystosowany do rozbudowanych szkoleń na obu kondygnacjach i terenie wokół. Zaopatrzona w ruchome makiety, sylwetki bojowe i inne urządzenia pozwalające na strzelanie w ruchu, sytuacyjne i dynamiczne akcje. Strzelnica przystosowana do strzelania z wszelkiego rodzaju broni palnej, której duży wybór jest do dyspozycji na miejscu. W odległości kilku kilometrów do dyspozycji otwarta strzelnica. Możliwość strzelań z broni krótkiej i długiej, indywidualnych i w grupach, szkoleń pracowników ochrony, szkoleń antyterrorystycznych, organizowania zawodów strzeleckich.
Numer oferty: 984
Cena: 8 700 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - lokale biurowe 300 m2
Duży komfortowy lokal biurowy w prestiżowej lokalizacji miasta, w sąsiedztwie centrów handlowych i siedzib lokalnej administracji. Jest to odrębna nieruchomość lokalowa usytuowana na ostatnim piętrze budynku. Lokal w doskonałym stanie, o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia. Obejmuje zespół pomieszczeń biurowych, zaplecze socjalno-sanitarne i przestrzeń komunikacyjną o łącznej powierzchni około 300 m2. Lokal jest wyremontowany, wymienione okna i stolarka drzwiowa, położone posadzki i gładzie. Ogrzewanie z miejskiej sieci cieplnej. Konstrukcja budynku pozwala na dostosowanie wielkości i kształtu pomieszczeń dla zaplanowanych celów. Wejście do lokalu klatką schodową i windą. Do budynku bardzo dobry dojazd a wokół duże możliwości parkingowe. Budynek jest bezpieczny, z całodobową ochroną.
Numer oferty: 1087
Cena: 930 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

CIESZYN - garaż na zamianę
Posiadamy do zamiany garaż usytuowany na ul. Dolnej koło os. Piastowskiego. Garaż w dobrym standardzie. Podłoga betonowa z kanałem, instalacja elektryczna w pomieszczeniu. Dojazd do garażu asfaltową drogą. Poszukujemy do zamiany na garaż położony blisko centrum miasta.
Numer oferty: 1084
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć ISTEBNA - ośrodek wypoczynkowy
Bardzo ładnie położony w sąsiedztwie lasu kompleks wypoczynkowy znajdujący się na dużej około 1,2 ha działce. Na terenie ośrodka rozlokowane pośród drzew jest 10 kilkuosobowych domków kempingowych, kameralnie usytuowana drewniana chata dla 12 osób z pokojem dziennym i kilkoma pokojami mieszkalnymi oraz duży dom wczasowy na kilkadziesiąt osób. Dom wczasowy w trakcie rozbudowy, częśc obiektu w stanie surowym zamkniętym. Teren ośrodka ogrodzony i zagospodarowany – na działce plac zabaw dla dzieci, duża altana z możliwością urządzania w niej grilla lub ogniska. Ponadto przy wejściu na teren ośrodka budynek administracyjny mieszczący m. in.: duża salę i kilka pokoi gościnnych. Dobry dojazd do kompleksu asfaltowa drogą. Ośrodek czynny.
Numer oferty: 571
Cena: 1 800 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć JABŁONKÓW okolice - ośrodek wczasowo - wypoczynkowy
Przepięknie położony w Beskidzie Śląskim ośrodek wczasowo rekreacyjny. Usytuowany na stokach Girowej, pośród lasów, z rozległym widokiem na okoliczne góry i doliny. W pobliżu przebiegają piesze szlaki turystyczne i rozlokowane są wyciągi narciarskie. W obrębie ośrodka stoją obiekty hotelowe o zróżnicowanym standardzie od komfortowych pokoi hotelowych z łazienkami po pokoje o standardzie turystycznym. Obok nich kilkanaście dobrze wyposażonych domków kempingowych z aneksami kuchennymi. Budynki hotelowe mieszczą dwie restauracje i sale do wspólnych spotkań. Ponadto w obiektach ośrodka korzystać można z sauny, jacuzzi i nowoczesnej sali do bowlingu. W lecie goście ośrodka korzystać mogą z basenu i kortów tenisowych w zimie zaś z trasy zjazdowej i funkcjonującego własnego wyciągu narciarskiego. Pośród rozległego terenu rekreacyjnego usytuowano pawilon z barem do letnich i zimowych imprez ogrodowych. Nieruchomość obejmuje zespół obiektów hotelowo – rekreacyjnych mieszczących około 170 miejsc noclegowych z opisanym zapleczem hotelowym, gastronomicznym i rekreacyjnym położnych na terenie o powierzchni ponad 5 hektarów. Cena do uzgodnienia.
Numer oferty: 725
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KARWINA - pawilon handlowy
Oferujemy do sprzedania znajdujący w Karwinie Mizerowie pawilon handlowy mieszczący funkcjonującą i przynoszącą dochód kwiaciarnię. Obiekt ten o powierzchni około 20 m2 usytuowany jest na działce o powierzchni około 60 m2. W pawilonie są następujące media: prąd, woda, kanalizacja. W pobliżu przebiega sieć gazowa. Budynek w dobrym stanie technicznym. Cena: 2 500 000 koron czeskich.
Numer oferty: 1164
Cena: 2 500 000 zł / koron cz.
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć MARKLOWICE GÓRNE - funkcjonująca restauracja
Polecam do zapoznania się z przeznaczoną do sprzedaży dobrze usytuowaną tuż przy głównej drodze miejscowości nieruchomością usługową będącą dochodową, funkcjonującą restauracją wraz z dużym zapleczem rekreacyjnym. Całkowita powierzchnia nieruchomości wynosi 43a. Na jej obszarze usytuowany jest budynek restauracji, parking, zaplecze wypoczynkowe oraz staw. Pozostały, wolny obszar parceli stanowi działka przeznaczona w planie zagospodarowania przestrzennego pod usługi. Budynek restauracji jest parterowym, podpiwniczonym obiektem o powierzchni 203 m2. Budynek jest po remoncie generalnym przeprowadzonym w 2013 r. W ramach remontu w budynku wymieniono wszystkie instalacje, okna oraz pokrycie dachu na nowe. Obiekt w środku mieści: jedną większą 78,60 m2 i jedną mniejszą 25,42 m2 sale przyjęć, dwie toalety dla klientów, garderobę, zaplecze kuchenne, pomieszczenia gospodarcze i magazynowe oraz piwnice. Budynek jest podłączony gminnej kanalizacji, wodociągów i sieci gazowniczej. Ogrzewanie obiektu gazowe przy pomocy ogrzewania podłogowego i grzejników oraz dodatkowego kominka z płaszczem wodnym. Cały budynek restauracji jest klimatyzowany. Na budynku są zainstalowane panele solarne wydatnie zmniejszające koszty energii elektrycznej. Przy budynku restauracyjnym taras z letnim ogródkiem, obszar utwardzony kostką brukową mogący służyć za parking, teren do wystawienia dodatkowych stolików czy do imprez plenerowych, altanki wypoczynkowe oraz mini plac zabaw dla dzieci. Obok restauracji znajduje się ładnie utrzymany, zarybiony, ze stałym przepływem świeżej wody staw o powierzchni około 11a wykorzystywany do celów wędkarskich. Pozostała, wolna część parceli może być przeznaczona pod budowę dodatkowego budynku usługowego lub dodatkowego parkingu. Restauracja jest sprzedawana jako dochodowy, funkcjonujący obiekt wraz z całym wyposażeniem oraz klientami. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 943
Cena: 1 490 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć OGRODZONA - działka przemysłowa 2 ha
Bardzo interesująca działka przeznaczona na działalność gospodarczą usytuowana blisko Cieszyna i drogi ekspresowej S1. o powierzchni 19335 m2. Teren gospodarczy działki ma powierzchnię około 13500 m2, zaś pozostałe około 5800 m2 stanowi teren rolny. Część gospodarcza działki ma wymiary: 47 x 295m. Dojazd zapewnia wstępnie utwardzona droga gminna. Media: prąd oraz woda wymagają doprowadzenia do działki. Obszar gospodarczy w MPZP ma oznaczenie O15PU i zawiera nastepujące zapisy: 10. Tereny produkcyjno-usługowe o symbolach: od D1PU do D8PU, D10PU, od S1PU do S4PU, od K1PU, K2PU, od G1PU do G4PU, od Ł1PU do Ł4PU, od O1PU do O15PU. 1) Przeznaczenie podstawowe: a) obiekty produkcyjne, b) obiekty magazynowe, bazy transportowe, składy, c) obiekty usług: handlu, gastronomii, rzemiosła, logistyki, obiekty związane z obsługą pojazdów, a także biura, obiekty administracji. Cena i warunki kupna nieruchomości do uzgodnienia.
Numer oferty: 1128
Cena: 1 480 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor