Dzisiaj jest czwartek, 22 -go kwietnia 2021. Imieniny: Leona, Łukasza .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Domy


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1151
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć BĄKÓW - duży dom mieszkalny około 250 m2
NOWOŚĆ! Oferujemy dobrze położony w niedaleko centrum miejscowości dom mieszkalny o powierzchni około 250 m2 bez poddasza. Budynek piętrowy, z obszernym użytkowym poddaszem niepodpiwniczony usytuowany jest ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 767 m2. Na parterze budynku znajdują się trzy pokoje, łazienka, osobne wc, dwa pomieszczenia gospodarcze. Piętro budynku mieści obszerny salon z zbudowaną werandą, dwa pokoje, balkon, kuchnię, łazienkę i osobne wc. Na poddaszu jedno wielkie i drugie mniejsze pomieszczenia wykorzystywane jako mieszkalne. Garaż w bryle budynku. W budynku: prąd, woda i zrobione przyłącze gazu do budynku. Ciepła woda z bojlera. Istnieje możliwość podłączenia się do kanalizacji gminnej. Dom w dobrym stanie technicznym w starszym standardzie wykończenia. W pokojach i kuchni podłogi z drewnianych desek. Przedpokoje wykończone drewnianą boazerią i z podłogami z drewnianych desek. Łazienki i wc w kafelkach. Okna starsze drewniane. Brak zrobionej instalacji centralnego ogrzewania. Dojazd do posesji asfaltową drogą.
Numer oferty: 1201
Cena: 378 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - dom jednorodzinny
Dom jednorodzinny w willowej dzielnicy miasta położonej niedaleko centrum. Usytuowany w zacisznym miejscu przy wewnętrznej drodze osiedlowej z bardzo dobrym dojazdem. Dom o powierzchni użytkowej około 150 m2 mieści na parterze salon, gabinet, kuchnię i łazienkę. Zaś na poddaszu trzy sypialnie i drugą obszerną łazienkę. W piwnicy sauna i pomieszczenia gospodarcze. Wszystkie wnętrza o wysokim standardzie wyposażenia, bardzo komfortowo i w przemyślany sposób wyposażone. W parterze ponadto garaż o powierzchni 20 m2. Ogrzewanie centralne, gazowe z kotłem kondensacyjnym oraz kominkowe. Budynek usytuowany na działce 8,5 a ogrodzonej i dobrze zagospodarowanej z tarasem i ciekawie rozplanowaną zielenią.
Numer oferty: 391
Cena: 650 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - dom jednorodzinny 120 m2
Oferujemy do sprzedaży dobrze położony koło os. Liburnia dom jednorodzinny o powierzchni około 120 m2. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony znajduje się na ogrodzonej i zagospodarowanej działce o powierzchni 11,06a. Dom mieści: cztery pokoje, kuchnię, łazienkę, osobne wc, pomieszczenie gospodarcze, strych. Dom w standardzie sprzed lat jest w dobrym stanie technicznym. Okna częściowo wymienione na nowe. W budynku wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja. Dom ogrzewany piecem c.o węglowym. Na działce zabudowania gospodarcze o powierzchni około 100 m2.
Numer oferty: 1198
Cena: 318 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - dom z mieszkaniami na wynajem
Oferujemy do sprzedaży pięć mieszkań usytuowanych w domu wielorodzinnym zlokalizowanym niedaleko centrum. Mieszkanie nr 1 - pierwsza kondygnacja, mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 19,28 m2 składające się z dwóch pokoi z aneksem kuchennym, łazienki oraz osobnego wc. Mieszkanie nr 2 - druga kondygnacja, lokal dwupoziomowy o powierzchni 91,97 m2 składa się dwóch pokoi, kuchni, łazienki i osobnego wc. Mieszkanie nr 3 - trzecia kondygnacja, mieszkanie o powierzchni 37,60 m2 składające się z dwóch pokoi z balkonem, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nr 4 - czwarta kondygnacja, mieszkanie mające powierzchnię 61,78 m2 mieści trzy pokoje z balkonem, kuchnię, osobne wc, łazienkę i garderobę. Mieszkanie nr 5 - piąta kondygnacja, lokal o powierzchni 39,04 m2 składający się z jednego pokoju z balkonem oraz aneksem kuchennym, osobnego wc oraz łazienki. Mieszkania w większości w dobrym stanie technicznym. W pokojach na podłogach panele lub parkiety. Kuchnie i łazienki w płytkach i kafelkach. W każdym z mieszkań zainstalowane podliczniki. Budynek ogrzewany piecem na paliwo stałe. Budynek mieści garaże na łącznie trzy samochody oraz pomieszczenia piwniczne. Na działce znajduje się budynek gospodarczy. Dom usytuowany jest na ogrodzonej działce o powierzchni 335 m2. Powyższa nieruchomość ma charakter inwestycyjny, jest sprzedawana tylko w całości. Jej charakter powoduje że jest interesującą inwestycją w mieszkania do wynajęcia.
Numer oferty: 1126
Cena: 549 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

CIESZYN - kamienica
Atrakcyjnie zlokalizowana niedaleko centrum miasta kamienica o powierzchni około 500 m2. Usytuowana w handlowym rejonie przy jednej z głównych ulic miasta. Budynek trzypiętrowy mieści lokale handlowe i mieszkania. Sześć mieszkań o powierzchniach od 25 do 70 m2. Budynek w bardzo dobrym stanie. Po przeprowadzonym remoncie w tym po modernizacji pokrycia dachowego, instalacji, przewodów kominowych oraz częściowym ocieleniu ścian zewnętrznych i wprowadzeniu ogrzewania rynien.
Numer oferty: 804
Cena: 2 090 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - dom mieszkalny 100 m2 w centrum miasta
INTERESUJĄCA NIERUCHOMOŚĆ! Oferujemy do sprzedaży usytuowany w ścisłym centrum miasta dom mieszkalny o powierzchni około 100 m2. Budynek piętrowy, niepodpiwniczony składa się z sześciu pomieszczeń w tym kuchni i łazienki oraz balkonu. W budynku wszystkie media: prąd, woda, gaz i kanalizacja. Budynek w stanie do remontu generalnego znajduje się na działce o powierzchni 2,53a.
Numer oferty: 1180
Cena: 193 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - kamienica w centrum około 300 m2
Oferujemy do sprzedania położoną w centrum miasta kamienicę o powierzchni około 300 m2. Budynek dwupiętrowy, podpiwniczony w dobrym stanie technicznym. Kamienica na parterze i pierwszym piętrze mieści cztery pomieszczenia pod działalność gospodarczą wraz z dwoma łazienkami. Na drugim piętrze znajduje się mieszkanie o powierzchni 70 m2 składające się z dwóch pokoi z aneksem kuchennym, łazienki oraz przedpokoju. Podobne mieszkanie jest możliwe do zrobienia w pomieszczeniach na pierwszym piętrze. W poddaszu mieści się lokal mieszkalny w stanie surowym składający się z jednego pokoju z antresolą, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 333 m2. Budynek z uwagi na kilkuletni okres nieużytkowania wymaga przeprowadzenia prac remontowych.
Numer oferty: 1161
Cena: 620 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - MNISZTWO - dom jednorodzinny
OFERTA WSTRZYMANA! Atrakcyjnie położony w dzielnicy Mnisztwo wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni 170 m2. Budynek piętrowy, częściowo podpiwniczony z garażem przy domu usytuowany jest na ładnie zagospodarowanej, ogrodzonej 5a działce. Dom mieści: na parterze - dwa pokoje, łazienkę, pokój gospodarczy, minisiłownię. Na piętrze znajdują się - obszerny salon, trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz balkon i taras. W 2007/08 r w budynku przeprowadzono remont: wymienione wszystkie instalacje, wymieniono okna, odnowiono wnętrze. Dom w dobrym standardze: w pokojach parkiety i wykładziny, kuchnia i łazienki w kafelkach. Ogrzewanie: piec gazowy + kominek. W budynku wszystkie media, dom podłączony jest do kanalizacji miejskiej.
Numer oferty: 784
Cena: 549 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KACZYCE - budynek 230 m2 do adaptacji na mieszkalny
Oferujemy do sprzedaży usytuowany niedaleko centrum Kaczyc parterowy budynek murowany, podpiwniczony, z poddaszem. Budynek ten z możliwością adaptacji na mieszkalny posiada łącznie 435 m2 powierzchni, z czego parter posiada 231 m2. Na parterze znajdują się 2 duże i 4 mniejsze pomieszczenia. Strych duży, jednoprzestrzenny posiada powierzchnię 200 m2. Pod budynkiem obszerne piwnice. W budynku wszystkie media: prąd, woda, gaz, kanalizacja. Budynek znajduje się na 7,3a działce. Bezpośredni dojazd do posesji zapewnia asfaltowa droga.
Numer oferty: 1195
Cena: 285 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć PUŃCÓW - dom w stanie surowym 99,4 m2
OFERTA WSTRZYMANA! Posiadamy w ofercie sprzedaży położony w ładnej okolicy dom jednorodzinny o powierzchni 99,4 m2 (bez garażu) w stanie surowym. Budynek parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony posiada garaż w bryle budynku. Na parterze budynku znajdują się: salon, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze oraz kotłownia. Poddasze mieści trzy pokoje oraz łazienkę. Dom zbudowany jest z pustaka ceramicznego i pokryty dachówką cementową. Dom usytuowany jest na działce o powierzchni 1292 m2. Media do których się można podłączyć: prąd, woda, gaz i kanalizacja przebiegają blisko granic posesji. Praktycznie pod sam dom prowadzi dojazd utwardzoną drogą.
Numer oferty: 264
Cena: 214 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć STRZEGOCICE - pałac
Pałac położony pośród pagórkowatego krajobrazu w niewielkiej małopolskiej wsi. Usytuowany na niewielkim stoku na skraju obszernego parku. Piętrowy z parterowym pawilonem połączonym z pałacem parterową przewiązką. W pawilonie i przewiązce mieszkalne poddasze. Budynki są murowane, częściowo podpiwniczone, z wielospadowymi dachami krytymi dachówką ceramiczną. Do pawilonu przylega lekko zagłębiony w ziemi garaż na dwa samochody z tarasem na dachu. Wnętrze pałacu mieści 11 pokoi, kuchnię, trzy łazienki i pomieszczenia gospodarcze. Dodatkowe pokoje w przewiązce i pawilonie obecnie przeznaczone są na działalność gospodarczą. Pałac został pieczołowicie odrestaurowany w latach osiemdziesiątych. We wnętrzach dekoracyjne sztukaterie na sufitach i fasety, w części pomieszczeń ozdobne drewniane stropy, w pokojach układane we wzory, intarsjowane parkiety. Stylowa stolarka drzwi i okien. Wszystkie instalacje nowe, nowoczesne centralne ogrzewanie. Przed pałacem podjazd. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową do samego pałacu. W okolicy atrakcyjne krajobrazowo tereny turystyczne, zalew z możliwością sportów wodnych i rekreacji.
Numer oferty: 156
Cena: 2 400 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć WOJNOWICE - pałac
Okazały pałac w rozległym krajobrazowym parku położony w niewielkiej wsi województwa śląskiego. Usytuowany na skraju wsi w sąsiedztwie zabudowań folwarcznych i rozległych pól dawnego majątku. Pałac powstały w pierwszej połowie XIX w. został rozbudowany do obecnej neobarokowej formy pod koniec XIX w. W latach późniejszych remontowany a od 2003 r. przywrócony do dawnej świetności. Obecnie stanowi siedzibę właściciela a także mieści dom przyjęć, letnią restaurację oraz muzea horroru i dawnej wsi. Jest to dom dwupiętrowy kryty mansardowym dachem założony na planie prostokąta z dwoma krótkimi skrzydłami od strony północno- zachodniej. Powierzchnia użytkowa pałacu to 1970 m2, a kubatura 12708 m3. Wnętrza przywrócono do dawnej postaci bądź urządzono współcześnie na potrzeby siedziby i muzeów. Obiekt jest bardzo dobrze utrzymany. Wnętrza o wysokim standardzie utrzymane w stylu architektury pałacu ze wspaniałymi sztukateriami, tapetami, stolarką i wystrojem. Urządzenie stanowią, poza koniecznymi współczesnymi elementami wyposażenia, doskonale dobrane stylowe meble, obrazy, rzeźby, trofea myśliwskie czy inne elementy wyposażenia pokoi. W domu wszystkie media i centralne ogrzewanie. Wokół pałacu tarasy wypoczynkowe i parking. Park o powierzchni 4,5 ha otoczony jest murem ceglanym z dwoma bramami wjazdowymi. W parku o charakterze krajobrazowym z pięknym starodrzewiem liczne urokliwe zakątki z miejscami do wypoczynku i atrakcyjny zwierzyniec. Cena: 1500000 Euro.
Numer oferty: 1006
Cena: 1 500 000 zł / euro
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

zz - zz
zz
Numer oferty: 1114
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor