Dzisiaj jest niedziela, 26 -go marca 2023. Imieniny: Teodora, Emanuela .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Domy


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1151
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - połowa domu o powierzchni 129 m2
Posiadamy w ofercie sprzedaży połowę domu o powierzchni 129 m2 usytuowaną w znajdującym się w odległości około 1,5km od ścisłego centrum miasta budynku. Wydzielona połowa obejmuje parter i pierwsze piętro budynku. Parter domu zajmuje obszerny salon, łazienka, kuchnia oraz przedpokój. Na pierwszym piętrze znajdują się trzy pokoje z balkonem, kuchnia oraz łazienka. Do mieszkania przynależy obszerny garaż na dwa samochody. W budynku prąd, woda, gaz, kanalizacja miejska. Dom jest ogrzewany wspólnym piecem. Wraz z mieszkaniem można korzystać ze wspólnej piwnicy, budynku gospodarczego oraz działki. Dom jest jest w standardzie sprzed lat w stanie do remontu. Opłaty do wspólnoty mieszkaniowej na fundusz remontowy wynoszą 600 zł/msc, media płatne osobno. Wydzielona połowa domu jest obecnie wykorzystywana jako dwa osobne mieszkania. Cena i warunki sprzedaży lokalu do uzgodnienia. Ostateczna cena lokalu może jeszcze ulec zmianie.
Numer oferty: 1158
Cena: 462 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - dom jednorodzinny 170 m2
Oferujemy do sprzedania ładnie położony w dzielnicy domków jednorodzinnych dom o powierzchni około 170 m2. Wolnostojący, piętrowy, częściowo podpiwniczony budynek mieści: na parterze dwa pokoje , łazienkę, pomieszczenie gospodarcze , minisiłownię oraz garaż. Na piętrze znajdują się duży salon, trzy pokoje, kuchnia, druga łazienka oraz balkon i taras. w latach 2007 - 2008 w budynku przeprowadzono remont w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje, wymieniono okna oraz odnowiono wnętrze domu. Dom wykończony w dobrym standardzie: w pokojach parkiety i wykładziny, kuchnia i łazienki w kafelkach. Dom ogrzewany piecem gazowym oraz dodatkowo kominkiem. Budynek jest podłączony do miejskiej wody, gazu i kanalizacji. Dom usytuowany jest na ogrodzonej i ładnie zagospodarowanej 5a działce.
Numer oferty: 1170
Cena: 698 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CISOWICA - dom mieszkalno - gospodarczy 110m2 i 10a działka
Oferujemy do sprzedania ładnie położony w otoczeniu gór i lasów budynek mieszkalno - gospodarczy o powierzchni około 110 m usytuowany na 10a działce budowlanej. Murowany budynek dwukondygnacyjny mieści na pierwszym poziomie obszerny, dwustanowiskowy garaż. Na drugim poziomie znajduje się mieszkanie o powierzchni około 55 m2. Mieszkanie te składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie w stanie surowym wymaga prac wykończeniowych. Budynek znajduje się na ogrodzonej działce o kształcie prostokąta. Na terenie działki wykonane przyłącze elektryczne, woda i telefon biegną tuż obok granic posesji, gaz wymaga doprowadzenia. Dojazd do posesji zapewnia utwardzona droga. Usytuowanie budynku z boku działki pozwala na bezproblemową budowę obok niego drugiego domu jednorodzinnego.
Numer oferty: 1194
Cena: 289 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CISOWNICA - interesująca nieruchomość z trzema budynkami
Zapraszamy do zapoznania z ofertą interesującej nieruchomości mieszkalnej. Nieruchomość ta ładnie położona w górskiej okolicy składa się z dużej działki budowlanej o powierzchni 3763 m2 i znajdujących się na jej terenie trzech budynków mieszkalnych. Są to następujące obiekty. Pierwszym jest dom jednorodzinny o powierzchni 71 m2. Jest to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony. Dom mieści trzy pokoje, kuchnię i łazienkę. Budynek ogrzewany nowoczesnym piecem na opał stały z podajnikiem. Ciepła woda z podgrzewacza gazowego. Budynek posiada wodę z własnej studni. Kanalizację stanowi szambo. Dom jest zamieszkały w stanie do wykończenia. Drugi budynek stanowi wznoszony według tego samego projektu dom obecnie ukończony do poziomu parteru. Trzecim budynkiem jest dom dwukondygnacyjny dom mieszkalno - gospodarczy o powierzchni około 110 m2. Na pierwszym poziomie budynku znajduje się dwustanowiskowy garaż. Drugi poziom mieści mieszkanie o powierzchni około 55 m2. Mieszkanie te składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie w stanie surowym wymaga prac wykończeniowych. Tuż obok domów mieszkalnych znajduje się utwardzana, betonowa płaszczyzna mogąca służyć jako płyta fundamentowa pod wiatę garażową lub lekki dom mieszkalny. Kształt działki umożliwia budowę na niej jeszcze czwartego budynku mieszkalnego. Teren nieruchomości jest ogrodzony i zagospodarowany częściowo jako stawy hodowlane pstrąga na własne potrzeby. Z terenu działki rozciąga się ładny widok na okolicę i góry. Dojazd do posesji zapewnia utwardzona droga. W razie potrzeby gminne media: prąd, woda, gaz i linia telefoniczna są na działce lub tuż obok jej granic. Oferowana nieruchomość jest interesującą ofertą inwestycyjną umożliwiającą nabycie terenu budowlanego dającego możliwość wzniesienia na nim czterech budynków mieszkalnych. Cena nieruchomości do negocjacji.
Numer oferty: 1068
Cena: 969 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć DZIĘGIELÓW - dom jednorodzinny 250 m2
OFERTA WSTRZYMANA! Oferujemy do sprzedania ładnie położony w otoczeniu gór i lasów dom jednorodzinny. Budynek piętrowy, podpiwniczony posiada powierzchnię około 250 m2. Na parterze dom mieści cztery pokoje z balkonem, kuchnia, dwie łazienka oraz osobne wc. Na piętrze budynku znajdują się obszerny hall, trzy pokoje z balkonem, kuchnia, łazienka i osobne wc. Rozkład pomieszczeń w budynku pozwala na wykorzystywanie domu jako dwurodzinnego. Dom w dobrym standardzie i stanie technicznym jest na bieżąco utrzymywany. Pomieszczenia w budynku wyłożone panelami oraz częściowo drewnianą boazerią. Kuchnie i łazienki w kafelkach. Dom jest jest podłączony do miejskiej wody o raz gazu. Rolę kanalizacji spełnia szambo. Budynek jest ogrzewany piecem węglowym. Na terenie posesji obok budynku mieszkalnego dom gospodarczy mieszczący garaż o pomieszczenia pomocnicze. Zabudowania posesji znajdują się na ogrodzonej i zagospodarowanej około 17a działce. Dojazd do budynku zapewnia droga asfaltowa.
Numer oferty: 1114
Cena: 500 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE MAŁE - dom jednorodzinny 130m3
Oferujemy do sprzedania ładnie położony w cichej, wiejskiej okolicy dom jednorodzinny o powierzchni około 130m2 usytuowany na 10a działce. Dom to budynek piętrowy, niepodpiwniczony w stanie surowym zamkniętym, Dom mieści 4 - 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnię oraz pomieszczenia gospodarcze. Do budynku doprowadzone media: prąd oraz woda. Gaz na terenie działki. Jako kanalizacja przewidziane szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dom znajduje się na płaskiej, ogrodzonej i zagospodarowanej działce. Dojazd do budynku zapewnia utwardzona droga.
Numer oferty: 1120
Cena: 418 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć PUŃCÓW - nowoczesny dom jednorodzinny 218 m2
NOWOŚĆ! Niezwykle interesująca oferta nowoczesnego i interesującego domu mieszkalnego o powierzchni 218 m2. Będący w trakcie budowy budynek usytuowany jest na działce o powierzchni 1014 m2 w cichej, spokojnej okolicy z pięknym widokiem na góry. Dom parterowy z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony wzniesiony jest z nowoczesnych, dobrej jakości materiałów. Ściany budynku są wzniesione z betonu komórkowego Solbet. Elewacja domu będzie wykonana z drewna modrzewiowego. Pokrycie dachu stanowią płyty cementowo - włóknowe. Budynek ma możliwość podłączenia do wszystkich mediów: gminnych prądu, wody, gazu, kanalizacji o raz do światłowodu. Ogrzewanie budynku zapewni pompa ciepła wspomagana ogrzewaniem kominkowym. Rozkład pomieszczeń w budynki jest następujący: salon, kuchnia z jadalnią, łazienka, pomieszczenia gospodarcze oraz garaż usytuowane są na parterze. W poddaszu znajdują się trzy pokoje oraz druga łazienka. Do parceli na której umiejscowiony jest dom dojazd zapewnia utwardzona droga. Na obecnym etapie budowy istnieje możliwość pewnej zmiany aranżacji wnętrza domu. Przewidywany termin ukończenia prac budowalnych do stanu deweloperskiego to III kwartał 2023 r. Przewidywana cena domu w stanie deweloperskim: 6100 - 8500 zł/m2. Ostateczna cena zostanie określona po zakończeniu inwestycji do stanu deweloperskiego.
Numer oferty: 1069
Cena: 1 329 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć TRZYNIEC - NIEBORY - widokowo położony interesujący dom 428 m2
Polecamy do sprzedaży ładnie zlokalizowany koło Trzyńca interesujący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 428 m2. Pochodzący z 1987 r. jednopiętrowy, w całości podpiwniczony budynek znajduje się na działce o powierzchni 926 m2. Pomieszczenia na parterze i piętrze mają taki sam rozkład i na każdej kondygnacji mieszczą się: obszerny salon z balkonem, taras, 2 mniejsze pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Piwnica mieści dwustanowiskowy garaż oraz obszerne pomieszczenia gospodarcze. Dom w dobrym stanie technicznym. W ramach remontu został wymieniony dach oraz okna na nowe plastikowe. W pokojach na podłogach znajdują się parkiety. Kuchnie oraz łazienki w kafelkach. Media w budynku: prąd, gaz, woda oraz kanalizacja deszczowa gminne, kanalizacja sanitarna - szambo. Ciepła woda użytkowa z bojlerów. Dom posiada ogrzewanie: główne gazowe, oraz dodatkowe: na opał stały, elektryczne oraz kominek. Działka płaska, o regularnym prostokątnym kształcie jest ogrodzona i ładnie zagospodarowana. Bezpośredni dojazd do posesji zapewnia asfaltowa droga. Z nieruchomości rozciąga się piękny widok na Beskidy oraz okolicę. Nieruchomość posiada bardzo dobre skomunikowanie z Trzyńcem i Czeskim Cieszynem.
Numer oferty: 156
Cena: 6 800 000 zł / Koron Cz.
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć WOJNOWICE - pałac
Okazały pałac w rozległym krajobrazowym parku położony w niewielkiej wsi województwa śląskiego. Usytuowany na skraju wsi w sąsiedztwie zabudowań folwarcznych i rozległych pól dawnego majątku. Pałac powstały w pierwszej połowie XIX w. został rozbudowany do obecnej neobarokowej formy pod koniec XIX w. W latach późniejszych remontowany a od 2003 r. przywrócony do dawnej świetności. Obecnie stanowi siedzibę właściciela a także mieści dom przyjęć, letnią restaurację oraz muzea horroru i dawnej wsi. Jest to dom dwupiętrowy kryty mansardowym dachem założony na planie prostokąta z dwoma krótkimi skrzydłami od strony północno- zachodniej. Powierzchnia użytkowa pałacu to 1970 m2, a kubatura 12708 m3. Wnętrza przywrócono do dawnej postaci bądź urządzono współcześnie na potrzeby siedziby i muzeów. Obiekt jest bardzo dobrze utrzymany. Wnętrza o wysokim standardzie utrzymane w stylu architektury pałacu ze wspaniałymi sztukateriami, tapetami, stolarką i wystrojem. Urządzenie stanowią, poza koniecznymi współczesnymi elementami wyposażenia, doskonale dobrane stylowe meble, obrazy, rzeźby, trofea myśliwskie czy inne elementy wyposażenia pokoi. W domu wszystkie media i centralne ogrzewanie. Wokół pałacu tarasy wypoczynkowe i parking. Park o powierzchni 4,5 ha otoczony jest murem ceglanym z dwoma bramami wjazdowymi. W parku o charakterze krajobrazowym z pięknym starodrzewiem liczne urokliwe zakątki z miejscami do wypoczynku i atrakcyjny zwierzyniec. Cena: 1500000 Euro.
Numer oferty: 1006
Cena: 1 500 000 zł / euro
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć ZAMARSKI - komfortowy dom 300 m2 tuż obok granicy Cieszyna
Oferujemy do sprzedania idealnie położony tuż przy granicy z Cieszynem i komfortowy dom mieszkalny o powierzchni około 300 m2. Budynek dwupiętrowy z dodatkową możliwością adaptacji poddasza, niepodpiwniczony, posiada ciekawy rozkład wnętrz. Każde z pięter domu posiada wysoki sufit co daje poczucie swobody i przestrzeni. Na parterze znajduje się duża, jednoprzestrzenna powierzchnia wraz z pomieszczeniem gospodarczym, łazienką z toaletą i prysznicem oraz niezależne mieszkanie z osobnym wejściem. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Na piętrze mieści się przestrzenne, klimatyczne, słoneczne mieszkanie zaprojektowane w stylu loft, składające się z dużego, funkcjonalnego i komfortowego salonu posiadającego wyjście na taras, sypialni, gabinetu, kuchni + spiżarki, łazienki z wanną i prysznicem, osobnego wc oraz pomieszczania gospodarczego. Wykończone drewnianą, jesionową podłogą. Dom w bardzo dobrym standardzie wykończenia z wysokiej klasy materiałów. Woda i gaz pochodzą z miejskiej sieci. Ogrzewanie jest zapewniane przez nowoczesny piec gazowy oraz klimatyzację. Klimatyzacja posiada dwie osobne instalacje dla parteru i piętra. Na piętrze w korytarzu, łazience i osobnym wc jest ogrzewanie podłogowe. Kanalizację budynku stanowi osadnik. Budynek posiada zabezpieczenia antywłamaniowe pod postacią bramy na pilota, monitoringu, alarmu antywłamaniowego połączonego bezpośrednio z firmą ochrony. Dom usytuowany jest na ogrodzonej i dobrze zagospodarowanej działce o powierzchni 15,71a. Na terenie działki znajduje się zakątek z drzewami i krzewami owocowymi, budynek gospodarczy wraz z wiatą na kilka samochodów. Plac przed domem jest pokryty kostką brukową. Nieruchomość posiada bardzo dobry dojazd do centrum miasta jak i do Bielska-Białej lub Czech z uwagi na dogodny dojazd do drogi ekspresowej. Charakter tej nieruchomości czyni ją doskonałą propozycją zarówno jako funkcjonalny dom mieszkalny czy też na siedzibę firmy lub inną działalność typu gabinet rehabilitacyjny, kosmetyczny, salon masażu, gabinet weterynaryjny, salę szkoleniową :) Wielość zastosowań daje ogromne pole do popisu nabywcy tej nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 1005
Cena: 1 750 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor