Dzisiaj jest piątek, 02 -go grudnia 2022. Imieniny: Pauliny, Balbiny .

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Domy


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1151
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - dom jednorodzinny 170 m2
Oferujemy do sprzedania ładnie położony w dzielnicy domków jednorodzinnych dom o powierzchni około 170 m2. Wolnostojący, piętrowy, częściowo podpiwniczony budynek mieści: na parterze dwa pokoje , łazienkę, pomieszczenie gospodarcze , minisiłownię oraz garaż. Na piętrze znajdują się duży salon, trzy pokoje, kuchnia, druga łazienka oraz balkon i taras. w latach 2007 - 2008 w budynku przeprowadzono remont w ramach którego wymieniono wszystkie instalacje, wymieniono okna oraz odnowiono wnętrze domu. Dom wykończony w dobrym standardzie: w pokojach parkiety i wykładziny, kuchnia i łazienki w kafelkach. Dom ogrzewany piecem gazowym oraz dodatkowo kominkiem. Budynek jest podłączony do miejskiej wody, gazu i kanalizacji. Dom usytuowany jest na ogrodzonej i ładnie zagospodarowanej 5a działce.
Numer oferty: 1170
Cena: 698 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CISOWICA - dom mieszkalno - gospodarczy 110m2 i 10a działka
Oferujemy do sprzedania ładnie położony w otoczeniu gór i lasów budynek mieszkalno - gospodarczy o powierzchni około 110 m usytuowany na 10a działce budowlanej. Murowany budynek dwukondygnacyjny mieści na pierwszym poziomie obszerny, dwustanowiskowy garaż. Na drugim poziomie znajduje się mieszkanie o powierzchni około 55 m2. Mieszkanie te składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie w stanie surowym wymaga prac wykończeniowych. Budynek znajduje się na ogrodzonej działce o kształcie prostokąta. Na terenie działki wykonane przyłącze elektryczne, woda i telefon biegną tuż obok granic posesji, gaz wymaga doprowadzenia. Dojazd do posesji zapewnia utwardzona droga. Usytuowanie budynku z boku działki pozwala na bezproblemową budowę obok niego drugiego domu jednorodzinnego.
Numer oferty: 1194
Cena: 289 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CISOWNICA - interesująca nieruchomość z trzema budynkami
Zapraszamy do zapoznania z ofertą interesującej nieruchomości mieszkalnej. Nieruchomość ta ładnie położona w górskiej okolicy składa się z dużej działki budowlanej o powierzchni 3763 m2 i znajdujących się na jej terenie trzech budynków mieszkalnych. Są to następujące obiekty. Pierwszym jest dom jednorodzinny o powierzchni 71 m2. Jest to budynek parterowy z użytkowym poddaszem, częściowo podpiwniczony. Dom mieści trzy pokoje, kuchnię i łazienkę. Budynek ogrzewany nowoczesnym piecem na opał stały z podajnikiem. Ciepła woda z podgrzewacza gazowego. Budynek posiada wodę z własnej studni. Kanalizację stanowi szambo. Dom jest zamieszkały w stanie do wykończenia. Drugi budynek stanowi wznoszony według tego samego projektu dom obecnie ukończony do poziomu parteru. Trzecim budynkiem jest dom dwukondygnacyjny dom mieszkalno - gospodarczy o powierzchni około 110 m2. Na pierwszym poziomie budynku znajduje się dwustanowiskowy garaż. Drugi poziom mieści mieszkanie o powierzchni około 55 m2. Mieszkanie te składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. Mieszkanie w stanie surowym wymaga prac wykończeniowych. Tuż obok domów mieszkalnych znajduje się utwardzana, betonowa płaszczyzna mogąca służyć jako płyta fundamentowa pod wiatę garażową lub lekki dom mieszkalny. Kształt działki umożliwia budowę na niej jeszcze czwartego budynku mieszkalnego. Teren nieruchomości jest ogrodzony i zagospodarowany częściowo jako stawy hodowlane pstrąga na własne potrzeby. Z terenu działki rozciąga się ładny widok na okolicę i góry. Dojazd do posesji zapewnia utwardzona droga. W razie potrzeby gminne media: prąd, woda, gaz i linia telefoniczna są na działce lub tuż obok jej granic. Oferowana nieruchomość jest interesującą ofertą inwestycyjną umożliwiającą nabycie terenu budowlanego dającego możliwość wzniesienia na nim czterech budynków mieszkalnych. Cena nieruchomości do negocjacji.
Numer oferty: 1068
Cena: 969 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć DZIĘGIELÓW - dom jednorodzinny 250 m2
OFERTA WSTRZYMANA! Oferujemy do sprzedania ładnie położony w otoczeniu gór i lasów dom jednorodzinny. Budynek piętrowy, podpiwniczony posiada powierzchnię około 250 m2. Na parterze dom mieści cztery pokoje z balkonem, kuchnia, dwie łazienka oraz osobne wc. Na piętrze budynku znajdują się obszerny hall, trzy pokoje z balkonem, kuchnia, łazienka i osobne wc. Rozkład pomieszczeń w budynku pozwala na wykorzystywanie domu jako dwurodzinnego. Dom w dobrym standardzie i stanie technicznym jest na bieżąco utrzymywany. Pomieszczenia w budynku wyłożone panelami oraz częściowo drewnianą boazerią. Kuchnie i łazienki w kafelkach. Dom jest jest podłączony do miejskiej wody o raz gazu. Rolę kanalizacji spełnia szambo. Budynek jest ogrzewany piecem węglowym. Na terenie posesji obok budynku mieszkalnego dom gospodarczy mieszczący garaż o pomieszczenia pomocnicze. Zabudowania posesji znajdują się na ogrodzonej i zagospodarowanej około 17a działce. Dojazd do budynku zapewnia droga asfaltowa.
Numer oferty: 1114
Cena: 500 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE MAŁE - dom jednorodzinny 130m3
Oferujemy do sprzedania ładnie położony w cichej, wiejskiej okolicy dom jednorodzinny o powierzchni około 130m2 usytuowany na 10a działce. Dom to budynek piętrowy, niepodpiwniczony w stanie surowym zamkniętym, Dom mieści 4 - 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnię oraz pomieszczenia gospodarcze. Do budynku doprowadzone media: prąd oraz woda. Gaz na terenie działki. Jako kanalizacja przewidziane szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dom znajduje się na płaskiej, ogrodzonej i zagospodarowanej działce. Dojazd do budynku zapewnia utwardzona droga.
Numer oferty: 1120
Cena: 418 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć STRZEGOCICE - pałac
Pałac położony pośród pagórkowatego krajobrazu w niewielkiej małopolskiej wsi. Usytuowany na niewielkim stoku na skraju obszernego parku. Piętrowy z parterowym pawilonem połączonym z pałacem parterową przewiązką. W pawilonie i przewiązce mieszkalne poddasze. Budynki są murowane, częściowo podpiwniczone, z wielospadowymi dachami krytymi dachówką ceramiczną. Do pawilonu przylega lekko zagłębiony w ziemi garaż na dwa samochody z tarasem na dachu. Wnętrze pałacu mieści 11 pokoi, kuchnię, trzy łazienki i pomieszczenia gospodarcze. Dodatkowe pokoje w przewiązce i pawilonie obecnie przeznaczone są na działalność gospodarczą. Pałac został pieczołowicie odrestaurowany w latach osiemdziesiątych. We wnętrzach dekoracyjne sztukaterie na sufitach i fasety, w części pomieszczeń ozdobne drewniane stropy, w pokojach układane we wzory, intarsjowane parkiety. Stylowa stolarka drzwi i okien. Wszystkie instalacje nowe, nowoczesne centralne ogrzewanie. Przed pałacem podjazd. Bardzo dobry dojazd drogą asfaltową do samego pałacu. W okolicy atrakcyjne krajobrazowo tereny turystyczne, zalew z możliwością sportów wodnych i rekreacji.
Numer oferty: 156
Cena: 2 400 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć WOJNOWICE - pałac
Okazały pałac w rozległym krajobrazowym parku położony w niewielkiej wsi województwa śląskiego. Usytuowany na skraju wsi w sąsiedztwie zabudowań folwarcznych i rozległych pól dawnego majątku. Pałac powstały w pierwszej połowie XIX w. został rozbudowany do obecnej neobarokowej formy pod koniec XIX w. W latach późniejszych remontowany a od 2003 r. przywrócony do dawnej świetności. Obecnie stanowi siedzibę właściciela a także mieści dom przyjęć, letnią restaurację oraz muzea horroru i dawnej wsi. Jest to dom dwupiętrowy kryty mansardowym dachem założony na planie prostokąta z dwoma krótkimi skrzydłami od strony północno- zachodniej. Powierzchnia użytkowa pałacu to 1970 m2, a kubatura 12708 m3. Wnętrza przywrócono do dawnej postaci bądź urządzono współcześnie na potrzeby siedziby i muzeów. Obiekt jest bardzo dobrze utrzymany. Wnętrza o wysokim standardzie utrzymane w stylu architektury pałacu ze wspaniałymi sztukateriami, tapetami, stolarką i wystrojem. Urządzenie stanowią, poza koniecznymi współczesnymi elementami wyposażenia, doskonale dobrane stylowe meble, obrazy, rzeźby, trofea myśliwskie czy inne elementy wyposażenia pokoi. W domu wszystkie media i centralne ogrzewanie. Wokół pałacu tarasy wypoczynkowe i parking. Park o powierzchni 4,5 ha otoczony jest murem ceglanym z dwoma bramami wjazdowymi. W parku o charakterze krajobrazowym z pięknym starodrzewiem liczne urokliwe zakątki z miejscami do wypoczynku i atrakcyjny zwierzyniec. Cena: 1500000 Euro.
Numer oferty: 1006
Cena: 1 500 000 zł / euro
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć ZAMARSKI - komfortowy dom 300 m2 tuż obok granicy Cieszyna
Oferujemy do sprzedania idealnie położony tuż przy granicy z Cieszynem i komfortowy dom mieszkalny o powierzchni około 300 m2. Budynek dwupiętrowy z dodatkową możliwością adaptacji poddasza, niepodpiwniczony, posiada ciekawy rozkład wnętrz. Każde z pięter domu posiada wysoki sufit co daje poczucie swobody i przestrzeni. Na parterze znajduje się duża, jednoprzestrzenna powierzchnia wraz z pomieszczeniem gospodarczym, łazienką z toaletą i prysznicem oraz niezależne mieszkanie z osobnym wejściem. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki. Na piętrze mieści się przestrzenne, klimatyczne, słoneczne mieszkanie zaprojektowane w stylu loft, składające się z dużego, funkcjonalnego i komfortowego salonu posiadającego wyjście na taras, sypialni, gabinetu, kuchni + spiżarki, łazienki z wanną i prysznicem, osobnego wc oraz pomieszczania gospodarczego. Wykończone drewnianą, jesionową podłogą. Dom w bardzo dobrym standardzie wykończenia z wysokiej klasy materiałów. Woda i gaz pochodzą z miejskiej sieci. Ogrzewanie jest zapewniane przez nowoczesny piec gazowy oraz klimatyzację. Klimatyzacja posiada dwie osobne instalacje dla parteru i piętra. Na piętrze w korytarzu, łazience i osobnym wc jest ogrzewanie podłogowe. Kanalizację budynku stanowi osadnik. Budynek posiada zabezpieczenia antywłamaniowe pod postacią bramy na pilota, monitoringu, alarmu antywłamaniowego połączonego bezpośrednio z firmą ochrony. Dom usytuowany jest na ogrodzonej i dobrze zagospodarowanej działce o powierzchni 15,71a. Na terenie działki znajduje się zakątek z drzewami i krzewami owocowymi, budynek gospodarczy wraz z wiatą na kilka samochodów. Plac przed domem jest pokryty kostką brukową. Nieruchomość posiada bardzo dobry dojazd do centrum miasta jak i do Bielska-Białej lub Czech z uwagi na dogodny dojazd do drogi ekspresowej. Charakter tej nieruchomości czyni ją doskonałą propozycją zarówno jako funkcjonalny dom mieszkalny czy też na siedzibę firmy lub inną działalność typu gabinet rehabilitacyjny, kosmetyczny, salon masażu, gabinet weterynaryjny, salę szkoleniową :) Wielość zastosowań daje ogromne pole do popisu nabywcy tej nieruchomości. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 1005
Cena: 1 750 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor