Dzisiaj jest czwartek, 29 -go lutego 2024

Cieszyn - Rynek

Administracja

Wg nagłówka
Wg miejscowości
Na tej stronie

Arkadia - Agencja nieruchomosci

Menu


O nas Sprzedaż « Domy « Mieszkania « Działki « Komercyjne Wynajem « Domy « Mieszkania « Komercyjne Projekty Kredyty N@pisz do nas

Dodaj do ulubionych Drukuj stronę Ustaw stronę startową
Jesteś naszym
0
gościem

Sprzedaż - Domy


ARKADIA - ZMIANA ADRESU
Biuro Arkadii mieści się obecnie w Cieszynie przy ul. Menniczej nr 10 (dawniej nr 20). Serdecznie zapraszamy do nowego lokalu. Przepraszamy za brak zmian w na stronie głównej firmy - wynika to z przygotowań całkowitej zmiany naszej strony internetowej.
Numer oferty: 1181
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - atrakcyjna kamienica
ATRAKCYJNA NOWOŚĆ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży dobrze usytuowanej w centrum miasta niedaleko rynku ładnej kamienicy znajdującej się na 4,35a działce. Kamienica ta jest dwupiętrowym budynkiem ze strychem i piwnicami mieszczącym łącznie sześć mieszkań o następującym rozkładzie: parter: mieszkanie 1-pokojowe 32,36 m2 i mieszkanie 2-pokojowe około 50 m2 I piętro: mieszkanie 1-pokojowe 37,73 m2 i mieszkanie 2-pokojowe 58,77 m2 II piętro: mieszkanie 1-pkojowe 34,11 m2 i mieszkanie 2-pokojowe 60,91 m2 Budynek jest po przeprowadzonych w ostatnich latach kompleksowych remontach. W ich ramach ocieplono szczytową ścianę budynku. Instalacje wodną, kanalizacyjną, elektryczną oraz gazową wymieniono na nowe. Elewacja kamienicy, klatka schodową oraz mieszkania zostały odnowione. Okna w kamienicy od strony ulicy wymieniono na nowe. Zostało wykonane nowe pokrycie dachowe z blachy. Każde mieszkanie posiada indywidualne ogrzewanie dwufunkcyjnym piecem gazowym. Na obecną chwilę wszystkie mieszkania są wynajęte i przynoszą dochód z czynszów.
Numer oferty: 1039
Cena: 1 680 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć CIESZYN - działka budowlano - rekreacyjna 10a z domkiem
Nowość w naszej ofercie. Ładnie położona na przedmieściach w cichej, spokojnej okolicy działka budowlano - rekreacyjna z murowanym domkiem letniskowym 28m2. Działka o prostokątnym kształcie ma powierzchnię 1000 m2 i usytuowana jest na lekko pochyłym terenie. Parcela w całości ogrodzona i ładnie zagospodarowana sadem owocowym i nasadzeniami roślinnymi. Murowany, bardzo dobrze utrzymany domek znajdujący się na działce składa się z jednego pokoju, kuchni, miejsca na łazienkę, pomieszczenia gospodarczego. W budynku prąd elektryczny, woda ze studni, kanalizacja możliwa do udrożnienia. Budynek po remoncie w marcu 2023 r. Gaz przebiega tuż obok działki. Na działce znajduje się dodatkowy budynek gospodarczy. Bezpośredni dojazd posesji zapewnia utwardzona droga. Kupujący nie płaci prowizji.
Numer oferty: 1068
Cena: 228 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć JASTRZĘBIE - ZDRÓJ - dom dwurodzinny około 200 m2
NOWOŚĆ W ATRAKCYJNEJ CENIE! Oferujemy ładnie położony w wiejskiej okolicy dom dwurodzinny o powierzchni około 200 m2 usytuowany na płaskiej, ogrodzonej działce o powierzchni 31,79 arów. Budynek piętrowy, podpiwniczony został wzniesiony w latach 70. Na parterze budynku znajdują się 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka. Piętro mieści 4 pokoje kuchnię oraz łazienkę. Budynek w dobrym stanie technicznym. W pokojach na podłogach panele, kuchnie i łazienki w kafelkach. Okna w domu nowe, plastikowe. Budynek jest ogrzewany piecem węglowym. Ciepła woda z bojlera elektrycznego lub pieca centralnego ogrzewania. Dom podłączony do gminnego wodociągu. Rolę kanalizacji obecnie spełnia szambo. Istnieje możliwość podłączenia do gminnej kanalizacji znajdującej obok budynku. Gaz w odległości około 100m od domu. Budynek wymaga przeprowadzenia prac remontowych w celu doprowadzenia go do współczesnych standardów.
Numer oferty: 788
Cena: 428 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KACZYCE - dwa domy w cenie jednego!
INTERESUJĄCA NOWOŚĆ! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnie położonej w centrum miejscowości nieruchomości składającej z dwóch domów jednorodzinnych o powierzchniach 138 i 50 m2. Większy dom o powierzchni 138 m2 jest budynkiem parterowym z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, z garażem przylegającym do budynku. Dom ten oddany do użytku w 2010 r. zbudowany jest w technologii murowanej kryty dachówką betonową. Na parterze domu znajdują się obszerny salon, kuchnia, łazienka, pomieszczenie gospodarcze. Poddasze zajmują dwa pokoje z balkonem, łazienka oraz garderoba. Na dachu garażu taras. Dom komfortowy, w bardzo dobrym standardzie jest podłączony do sieci energetycznej oraz gminnych wodociągu, gazociągu i kanalizacji. Ogrzewanie zapewnia dwufunkcyjny piec gazowy oraz kominek. Okna w domu nowe, plastikowe. W pokojach na podłogach panele. Kuchnia oraz łazienka w kafelkach. Drugim domem jest murowany budynek o powierzchni 50 m2 zbudowany w 2004 r. Jest to parterowy, niepodpiwniczony budynek składający się z sześciu pomieszczeń do wykorzystania na: jadalnię, sypialnię, kuchnię, łazienkę, przedpokój oraz pomieszczenie gospodarcze. Budynek jest w stanie do remontu. Mały dom jest podłączony do prądu, gazu, wody. Kanalizację stanowi szambo. Ogrzewanie zapewnia piec na opał stały. Obecnie budynek jest wykorzystywany w celach gospodarczych. Oba domy znajdują się na prostokątnej, płaskiej, ogrodzonej i ładnie utrzymanej działce o powierzchni 10,63a. Dojazd do posesji zapewnia gminna utwardzona droga. Z terenu nieruchomości rozpościera się ładny widok na okolicę i góry. W pobliżu posesji znajdują się wszelkie obiekty infrastruktury usług społecznych. Cena do negocjacji!
Numer oferty: 1185
Cena: 595 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć KOŃCZYCE MAŁE - dom jednorodzinny 130 m2
Oferujemy do sprzedania ładnie położony w cichej, wiejskiej okolicy dom jednorodzinny o powierzchni około 130m2 usytuowany na 10a działce. Dom to budynek o konstrukcji murowanej, piętrowy, niepodpiwniczony w stanie surowym zamkniętym. Dach kryty blachodachówką. W budynku wstawione nowe plastikowe okna, drzwi wejściowe. Dom mieści 4 - 5 pokoi, 2 łazienki, kuchnię oraz pomieszczenia gospodarcze. Do budynku doprowadzone media: prąd oraz woda. Gaz na terenie działki. Jako kanalizacja przewidziane szambo lub przydomowa oczyszczalnia ścieków. Dom znajduje się na płaskiej, ogrodzonej i zagospodarowanej działce. Dojazd do budynku zapewnia utwardzona droga.
Numer oferty: 1180
Cena: 294 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć TRZYNIEC - NIEBORY - widokowo położony interesujący dom 428 m2
Polecamy do sprzedaży ładnie zlokalizowany koło Trzyńca interesujący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 428 m2. Pochodzący z 1987 r. jednopiętrowy, w całości podpiwniczony budynek znajduje się na działce o powierzchni 926 m2. Pomieszczenia na parterze i piętrze mają taki sam rozkład i na każdej kondygnacji mieszczą się: obszerny salon z balkonem, taras, 2 mniejsze pokoje, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Piwnica mieści dwustanowiskowy garaż oraz obszerne pomieszczenia gospodarcze. Dom w dobrym stanie technicznym. W ramach remontu został wymieniony dach oraz okna na nowe plastikowe. W pokojach na podłogach znajdują się parkiety. Kuchnie oraz łazienki w kafelkach. Media w budynku: prąd, gaz, woda oraz kanalizacja deszczowa gminne, kanalizacja sanitarna - szambo. Ciepła woda użytkowa z bojlerów. Dom posiada ogrzewanie: główne gazowe, oraz dodatkowe: na opał stały, elektryczne oraz kominek. Działka płaska, o regularnym prostokątnym kształcie jest ogrodzona i ładnie zagospodarowana. Bezpośredni dojazd do posesji zapewnia asfaltowa droga. Z nieruchomości rozciąga się piękny widok na Beskidy oraz okolicę. Nieruchomość posiada bardzo dobre skomunikowanie z Trzyńcem i Czeskim Cieszynem.
Numer oferty: 156
Cena: 6 800 000 zł / Koron Cz.
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć USTROŃ - HERMANICE - niezwykły dom mieszkalny
Niezwykły dom mieszkalny położony w Ustroniu – Hermanicach w rejonie niskiej zabudowy mieszkalnej, ogródków działkowych i niewielkich domów letniskowych. W sąsiedztwie niewielkie lokalne centrum handlowo – usługowe a w odległości kilkuset metrów tereny rekreacyjne nad Wisłą. Usytuowany jest przy drodze wewnętrznej tuż przy tzw. starej drodze Ustroń – Skoczów z bardzo dobrym wyjazdem w kierunku Wisły, Istebnej i Brennej oraz połączeniem z drogą szybkiego ruchu na Śląsk i do przejścia granicznego z Czechami. Dom o powierzchni około 110 m2 usytuowany jest na płaskiej, sześcioarowej działce w jej wschodniej części przylegającej do drogi. Wybudowany został w zabudowie szeregowej jako środkowy z trzech domów. Jest murowany, parterowy, podpiwniczony, z wysokim użytkowym poddaszem, dwuspadowym drewnianym dachem krytym papą. Ten bardzo ciekawy dom z 1920 roku zbudowany jest na rzucie prostokąta z werandą od frontu i niewielkim skrzydłem od ogrodu i sklepieniami nad piwnicą i pomieszczeniami parteru. Na parterze budynku weranda,cztery pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój i korytarzyk. Bardzo wysokie poddasze jest niezagospodarowane z wyjątkiem pokoju w skrzydle ogrodowym. Stolarka okienna i drzwiowa z czasu powstania domu. Dom podłączony jest do sieci elektrycznej a sieć gazowa, wodna i kanalizacyjna jest w sąsiedztwie. Sieć wodociągowa wewnątrz budynku czerpie wodę z własnej studni. Dom jest w stanie do remontu. Ta oryginalna nieruchomość nadaje się zarówno na dom rekreacyjny czy mieszkalny jak i niewielki pensjonat.
Numer oferty: 581
Cena: 399 000
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

więcej zdjęć WOJNOWICE - pałac
Okazały pałac w rozległym krajobrazowym parku położony w niewielkiej wsi województwa śląskiego. Usytuowany na skraju wsi w sąsiedztwie zabudowań folwarcznych i rozległych pól dawnego majątku. Pałac powstały w pierwszej połowie XIX w. został rozbudowany do obecnej neobarokowej formy pod koniec XIX w. W latach późniejszych remontowany a od 2003 r. przywrócony do dawnej świetności. Obecnie stanowi siedzibę właściciela a także mieści dom przyjęć, letnią restaurację oraz muzea horroru i dawnej wsi. Jest to dom dwupiętrowy kryty mansardowym dachem założony na planie prostokąta z dwoma krótkimi skrzydłami od strony północno- zachodniej. Powierzchnia użytkowa pałacu to 1970 m2, a kubatura 12708 m3. Wnętrza przywrócono do dawnej postaci bądź urządzono współcześnie na potrzeby siedziby i muzeów. Obiekt jest bardzo dobrze utrzymany. Wnętrza o wysokim standardzie utrzymane w stylu architektury pałacu ze wspaniałymi sztukateriami, tapetami, stolarką i wystrojem. Urządzenie stanowią, poza koniecznymi współczesnymi elementami wyposażenia, doskonale dobrane stylowe meble, obrazy, rzeźby, trofea myśliwskie czy inne elementy wyposażenia pokoi. W domu wszystkie media i centralne ogrzewanie. Wokół pałacu tarasy wypoczynkowe i parking. Park o powierzchni 4,5 ha otoczony jest murem ceglanym z dwoma bramami wjazdowymi. W parku o charakterze krajobrazowym z pięknym starodrzewiem liczne urokliwe zakątki z miejscami do wypoczynku i atrakcyjny zwierzyniec. Cena: 1500000 Euro.
Numer oferty: 1006
Cena: 1 500 000 zł / euro
tel: (033) 852 40 34 biuro@arkadia.cieszyn.pl

<< Wstecz | O nas | Dalej >>

© 2005. Autor